Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megkeseríti az egész...

Anyám megkeseríti az egész életem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy soha nem akar kiengedni főleg ha a barátomhoz akarok menni. Pedig már voltam párszor és láthatta, hogy nem lett semmi bajom. És ha nagy nehezenel is enged csak 1 max. 2 órára és ez nekem kevés. Ma pl nem engedett el egyáltalán mert szerinte az ő belegyezése is szükséges ahoz hogy hova, kivel és mikor megyek. És mind azzal jön, hogy ameddig az ő házában lakok addig azt kell csináljam amit ő mond. Pedig jól is tanulok. Nem sokára töltöm a 18at és ez már kezd nagyon idegesítővé vállni. Már arra is gondoltam, hogy egy pár napra lelépek otthonról. Így nem lehet élni!

Kérlek segísetek!

17L


2010. febr. 1. 17:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Sajnos az,h 18at betöltöd,nem számít sokat,ha továbbra is vele élsz.Az meg ugye a mai világban nem nagyon megy,h végzettség nélkül,önerőből vki el tudja magát tartani.Nagyon sajnálom,h ilyen helyzetben vagy.

Megpróbálhatsz esetleg még vmit tenni:egy másik felnőtt rokonoddal beszélni,h ő próbáljon hatni anyudra a te érdekedben.

2010. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!