Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel?

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon rossz hírt kaptam: meghalt a barátnőm!! 2 csodálatos évet töltöttünk együtt. Mindennél jobban szerettem, mindent megadtam neki, amit csak tudtam, Ő volt az életem. Mikor anyu elmondta, sírógörcsöt kaptam, már a mentőket akarták hívni a szüleim. Hogyan lehet ezt feldolgozni? Mintha kitépték volna a szívemet. Borzalmasan fáj a hiánya, hatalmas ürességet érzek:( Nem tudok senkivel beszélni, mert csak sírok. Ezért kérlek Titeket, hogy írjatok pár jó szót, mert anyuékkal nem tudok beszélni, nem vagyok képes rá. Beleőrülök ebbe..... Csak normális válaszokat kérek, így is ki vagyok készülve:( 18/f
2010. jan. 31. 20:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
95%
a sok sírás kicsit segít
2010. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy közhely amit írok de az idő majd mindent megold!!! Fel a fejjel!! Nagyon sok kitartást és erőt kívánok Neked!!!
2010. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/112 anonim ***** válasza:
100%

uramisten!

mi történt?

próbálj meg azért a szüleiddel beszélgetni, vagy valami barátoddal, vagy hívj át valakit magadhoz.

2010. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim válasza:
100%
Őszintén sajnálom. A sírás szerintem is sokat segít. A gyászt pedig majd csak az idő enyhítheti. Kitartás!
2010. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg nagyon közel állt hozzád a lány akkor csak az idő az ami segít. Nekem a nagymamám halála volt borzasztó. Úgy éreztem ő az aki teljes mértékben megért. 10 voltam mikor meghalt és 6 év kellett, hogy sírás nélkül rá tudjak gondolni.
2010. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 anonim ***** válasza:
95%

Őszinte részvétem a barátnőd miatt :( :'( A sírás jó tesz a lelkednek, megkönnyebbülsz egy kicsit utána!! Együtt érzek veled. De amikor lesz erőd, próbálj beszélni a szüleiddel az érzéseidről, ne fojtsd magadba, még akkor se, ha közben sírsz!!!!

Vigasztalódást, erőt, kitartást kívánok Neked!!

20/L

2010. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/112 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó érzés lehet! Ráadásul a te korodban még sokkal fogékonyabb az ember. Adj teret a fájdalomnak, ezt sajnos muszáj lesz átélned, hogy majd felgyógyulhass belőle egyszer...


Remélem nem bántalak ezzel is, de hány éves volt és mi történt vele?:((((

2010. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Mindenkinek köszönöm a válaszokat és a vígaszt. 3. válaszoló kérdezte, hogy mi történt: az egyik barátnőjével mentek kipróbálni az autóját, amit tegnap kapott és balesetet szenvedtek:( A barátnőm a roncsba szorult, szörnyethalt, a barátnőjét súlyos sérülésekkel szállították a kórházba:( Állítólag egy autó szabálytalanul előzött és nekik ment. Köszönöm a bíztatást, a szüleimmel nem tudok beszélni, mert csak sírni tudok... Igen, talán az idő fog segíteni.
2010. jan. 31. 21:05
 9/112 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ilyenkor az ember igazából magát sajnálja amiért a szeretett lény nélkül kell élnie. És gondolj arra, hogy nem szabad önzőnek lenned ebből kiindulva. Emlékezz a szép perceitekre, amit együtt töltöttetek, és legyél hálás, hogy megtanított téged az alatt az idő alatt annyi mindenre. Gondold meg, megeshetett volna, hogy hamarabb eltávozik az élők sorából, akkor mennyi minden hiányozna az életedből?
2010. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 anonim ***** válasza:
94%
Utálom az ilyen tragédiákat. A barátnőd fentről vigyáz Rád -biztos vagyok benne- egy jó életet remélve. Szurkol, és szeretné, hogy boldog légy. Mindig emlékezz rá, de ne hagyd, hogy a szomorúságtól elrepüljenek a boldog percek feletted. Csak a szép emlékeket őrizd meg. Ő már boldog a mindenségben, és úgy, hogy tudja, Rád is szép jövő vár. Kitartást kívánok, és egy boldog, szép jövőt. Célokat, és a boldogság utáni vágyat! Ha beszélsz hozzá, talán enyhülhet a bánatod, ő biztosan hallgat téged, és talán segít is, hogy enyhüljön a fájdalom, csak próbálj figyelni a jelekre. De SEMMIKÉPP ne gubózz be! Üdvözlettel, egy 17 éves lány!
2010. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!