Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel?

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon rossz hírt kaptam: meghalt a barátnőm!! 2 csodálatos évet töltöttünk együtt. Mindennél jobban szerettem, mindent megadtam neki, amit csak tudtam, Ő volt az életem. Mikor anyu elmondta, sírógörcsöt kaptam, már a mentőket akarták hívni a szüleim. Hogyan lehet ezt feldolgozni? Mintha kitépték volna a szívemet. Borzalmasan fáj a hiánya, hatalmas ürességet érzek:( Nem tudok senkivel beszélni, mert csak sírok. Ezért kérlek Titeket, hogy írjatok pár jó szót, mert anyuékkal nem tudok beszélni, nem vagyok képes rá. Beleőrülök ebbe..... Csak normális válaszokat kérek, így is ki vagyok készülve:( 18/f
2010. jan. 31. 20:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/112 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Ő is 18 éves volt, fentebb leírtam, hogy mi történt vele. Borzasztó lehet a szüleinek:((( Még nem volt erőm találkozni velük, de megpróbálok legalább a találkozás erejéig erőt venni magamon, hogy részvétemet nyilváníthassam nekik. A barátnője életveszélyben van:(
2010. jan. 31. 21:09
 12/112 A kérdező kommentje:

21:06-os: igen, igazad van, hogy ilyenkor magunkat sajnáljuk.... Megpróbálok erőt venni magamon.

21:07-es: Köszönöm szépen! Nehéz lesz talpraállni, de tudom, hogy Ő is azt szeretné, ha nem lennék szomorú

2010. jan. 31. 21:12
 13/112 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlanék neked egy filmet, illetve kettőt... az egyik: Séta a múltba. Könnyfakasztó történet, de a végén ott a tanulság... a nagyon velős tanulság, amire valószínűleg most szükséged van. Én akkor néztem meg, mikor elveszettem egy nagyon közeli családtagom. Végigbőgtem a filmet, de a végére legalább egy nagyon picit megnyugodtam.

A Keith is hasonló témát dolgoz fel....

(Egy kis segítség, nem tolakodásból, de a legegyszerűbb módon a clubgen[pont]hu nevezetű oldalon találod meg őket.)

Tényleg érdemes megnézni. A lényeg tulajdonképpen mindkettőben az, hogy ha elvesztünk valakit, az nagyon fáj, de az a valaki továbbra is ott él bennünk, megváltoztatva az életünk elkövetkezendő évtizedeit. És hogy a legnagyobb traumák után sem szabad véglegesen a padlóra zuhanni, hanem hinni kell valamiben...

2010. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/112 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked, hidd el az idő csökkenti a fájdalmad!

Őszinte részvétem

2010. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/112 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy sokkal jobb helyen van, és szomorú. Szomorú mert sírni lát. Amikor a legjobb barátom meghalt (14 évesen) én abbahagytam egy percre a sírást és arra gondoltam, hogy azért nem sírok mert ittvan és erőt ad nekem, hogy ne lásson sírni, hisz őt az tette boldoggá ha én boldog vagyok.

Persze, hogy is lehetnél boldog nélküle...


Azt tanácsolom adj ki magadból mindent, de tényleg mindent sírj, üvölts verj szét egy kukát, ha már látsz a könnyeidtől írd le amit érzel... ja és mozdulj ki, ne arra gondolj hogy ünnepelni mész a haverjaiddal... azért mész el, hogy feltudd dolgozni.

2010. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/112 anonim ***** válasza:
52%

Hallgass zenét, olyat ami erőt ad.

http://www.youtube.com/watch?v=WmmNVCeAIWc

Részvétem. (Jó hangosan!)

2010. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/112 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem a filmeket, amint tudom.

Utolsó válaszolónak is köszönöm!

2010. jan. 31. 21:17
 18/112 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy pokolian érzed magad! Ülj be egy templomba, a templom csendje megnyugtatja a lelked. Sírd ki magad, nehogy visszafojtsd a bánatod. Egy enyhe nyugtatót azért bevehetnél a legnehezebb napokra. Légy erős tiszta szívemből kívánom neked.
2010. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/112 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, jól esnek a szavaitok! Valaki írta, hogy "sírj, üvölts, verj szét egy kukát". Most nem igazán tehetem meg, csak a sírást. Már fáj a fejem, a szemem.... De jól esik, mert folyamatosan ürül ki a feszültség. A zenét is köszi!
2010. jan. 31. 21:21
 20/112 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nagyon sajnálom, és nagyon rossz lehet, de talán a lány szüleinek is jól fog esni ha beszélsz velük. Fel a fejjel..

15/l

2010. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!