Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan várja el a párom exe,...

Jogosan várja el a párom exe, hogy 3 hónapig nálunk lakjon a közös gyerekük?

Figyelt kérdés
Ő külföldre megy munka miatt, de ennyi időre nem akarja kivenni a gyereket az iskolából.
2014. dec. 3. 10:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
96%

Azt még nem vázoltad, hogy szerinted mi lenne a megoldás?

Vegye ki 3 hónapra a suliból és irassa be oda ahol egy szót se ért a gyerek?

Ne vállalja el a munkát és mivel nem lesz pénze, majd ti fizetitek a gyerek összes kiadását?

Vagy neked tök mindegy mi lesz azzal a szegény gyerekkel, lényeg, hogy neked kényelmes legyen?

2014. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
81%

Tudod mit? Ha ennyire problémás mi szívesen vigyázunk a párod gyermekére. A legnagyobb fiam is pont most elsős (a háromból), de el fog férni még egy. Az ilyen mocskos k.rváktól égnek áll a hajam. Elég béketűrő ember vagyok, de Te kiütötted nálam a biztosítékot. Én biztosan felképeltelek volna. Ha két gyerek problémát okoz akkor egy életképtelen majom vagy, ilyen mentalitással meg nem érdemled meg, hogy élj. Sebaj én hiszek abban, hogy mindenki megkapja azt, amit érdemel. Ez veled sem lesz másképp. Majd jusson eszedbe ez, mikor egyedül neveled a még meg sem született gyermekedet, és a sokadik munkahelyedről rúgnak ki, mert túl sokat vagy táppénzen a gyerek miatt.

Még egyszer mondom, 3 hónapra látatlanban elvállalom a srácot. Igaz én a férfi vagyok, de ha kellett eddig is megoldottunk mindent.

2014. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
100%
Véleményt nem formálok, bár megvan, viszont a segítség felvételről. A mai diákmunka órabér nettó 500 ft, annyiért délután 1-3 óráért bárki menne szerintem, még én is, mert a mostani diákmunkák minimum egybe 8-9 órásak, és néha képtelen vagyok megoldani (kötelező gyakorlat) pedig a pénz kellene. Sőt, lehet még olyan diákot is kifognátok, aki délután tanul vele, mert mondjuk tanítóképzős. Megoldani meg lehetne a helyzetet, csak ahogy látom kedves kérdező nem akarod, mert csak annyit látsz bele, hogy az ex kicseszett Veled.
2014. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
79%
Írtad, hogy a védőnő és a doki tanácsolta, mert ők jobban tudják. Ők azt mondják ami le van írva. Nekem is azt mondták, hogy ne menjek ki a gyerekkel sehova. Meg azt, hogy ha nem eszik semmit a kórházban az reális s utána se kell 1-2 napig. A gyerekem már ordított tejem nem volt mentünk a Heim Pálba a sok beteg gyerek közé de tudtak segíteni s semmi baja a gyereknek. Hülyeség, hogy nem szabad kivinni. Ráadásul ha a gyerek beteg a doki mindenért kórházba akar küldeni mindenkit. Van olyan aki érti a szakmáját és van aki nem. Menj nyugodtan a gyerekért a kicsinek is jót tesz a séta.
2014. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
97%

"kap még egy "idegen kisgyereket is"

Álljon már meg a menet. Tudtommal nem egy vadidegen gyereket "kap", hanem a PÁRJA GYEREKÉT. Az ilyen helyzetekkel tisztában lehet lenni ha olyan emberhez megy valaki férjül/feleségül akinek már van gyereke.


Meg ahogy már korábban is írtam, az apáról semmit nem is tudunk, mert a kérdező csak fúj mindenkire mint egy veszett macska. De valószínűleg nem lehet annyira "szar ember" ha az ex nője 3 hónapra rábízza a gyerekét.

2014. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
16%
Kerdezo ez nem a te problemad.Neked ahoz a gyerekhez semmi kozod oldja meg a ferjed es a kulfoldre deportalo anya.Erdekes ha fegyelmezni kell a gyereket,raszolni egybol az a valasz jon mindenkitol hogy nem a te gyereked.Hat akkor az ellatasat sem vagy koteles megoldani.
2014. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
36%
#62: Te is a nejedre passzolnád?
2014. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
26%
Arra nem gondoltok, hogy hirtelen nem tud csak úgy tenni, mintha a saját gyereke lenne? Akinek van már egy gyereke, egy csomó gyakorlati dolgot tud, amire első gyerekes anyukák nem is gondolnak. Ha a másik gyereket is bébikorától nevelte volna, tudná, mit kell csinálni.
2014. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ha te anya lennél,aki egyedül neveli a gyereket és 3hónapra külföldre mennél dolgozni,jogosan várnád el,hogy abban az időben segítsen a gyereked apja,vagy sem?
2014. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
100%

Hol laktok?

Komolyan mondom, hogy ha a közelben, akkor segítek a gyerek iskolába eljutásában, csak fogadjátok be!

2014. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!