Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan várja el a párom exe,...

Jogosan várja el a párom exe, hogy 3 hónapig nálunk lakjon a közös gyerekük?

Figyelt kérdés
Ő külföldre megy munka miatt, de ennyi időre nem akarja kivenni a gyereket az iskolából.
2014. dec. 3. 10:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%
Kit találnál? Ha meghirdeted, egy kis pénzért nagyon sokan elvállanák!
2014. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
83%

Az ex szerintem a legjobb megoldast valasztotta. Nem hiszem, hogy egy felelotlen liba lenne. Viszont, te egy csapnivalo mostoha vagy, aki ahelyett, hogy megemberelne magat osszvisz 3 honapra, hisztizik , mint egy furdos k***a.

Remelem a parodnak is igy adod elo magad. Rogton tudni fogja, hogy egy banyaval kototte ossze az eletet.

2014. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
88%

A kérdező legszívesebben az utcára tenné szegény gyereket.

Szívtelen mostoha...

Az lenne a legjobb, ha a férjed is olvasná ezt a kérdést és rájönne, hogy sunyi vagy!

2014. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, csak arra válaszolj, mit csinálnál ha az anyukával történne valami és a gyerek végleg hozzátok költözne? Amikor összejöttél a férjeddel, ez benne volt mindig is a pakliban.

Remélem nem olyan férfinak szülsz, akiről azt feltételezed, hogy eldobná a gyerekét...

2014. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerek.. Tudtál róla, hogy van, nem? Mire a hiszti?

Totálisan magadból indulsz ki, "azért találta ki az ex, hogy kicsesszen veled"? Szomorú, ha csak ez jut eszedbe, véletlenül se az, hogy neki se könnyű kimenni 3 hónapra a gyereke mellől, de dolgoznia kell, és ezt TE is megtennéd a saját gyerekedért, csak ezt te nem látod, de már nem is fogod, mert ilyenkor azért csak-csak előjönnek már az anyai érzések. Nálad meg csak az önzés, a hiszti stb. Mégis mit ártott neked az a 6 éves? Jah, hogy van, értem..

2014. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek! Mi a túrónak jöttél össze olyan férfival, akinek van gyereke, ha nem bírod elviselni? Én szüleim is váltak, nevelőapukámat imádom, de apukám sajnos egy olyan nőt választott magának, mint te! Utált engem meg a tesómat is, minden ok nélkül, csak mert léteztünk! Ha szereted a párod, szeresd a gyerekét is!!!
2014. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
32%

Hát én sem örülnék.


Apukának egyszerű, majd a kérdező gondoskodik a gyerekéről, aki mellesleg éppen akkor szült.

Aludni alig fog tudni, szoptatni, minden, első gyerekkel, tapasztalatlanul, és kap még egy "idegen kisgyereket is".


Beszéld meg a pároddal, hogy intenzíven vegye ki a részét a feladatokból, és ne csak "besegítsen". A gyerek anyja is megtudta eddig oldani egyedül.


Nem tudom, hogy szólnának a válaszok, ha a nő hozná a gyerekét a férfi nyakára, hogy lássa el ő.


Az exet a munkahelyéről küldték ki 3 hónapra? Ha nem, akkor nem lennék biztos a 3 hónapban.


Amúgy, ha nem lenne a kérdező, akkor a pasi hogyan oldaná meg ezt a problémát? Erre lennék kíváncsi nagyon.



Mindenki annyira jól tudja, mit kell tenni, de nagyon kíváncsi lennék, ha ők lennének a szituban, akkor is ilyen megértőek lennének-e.

2014. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
30%
Ja, első blikkre én is azt gondoltam, hogy jogos, de aztán jöttek a fejlemények.
2014. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőre nem néznek amiatt csúnyán a munkahelyén, ha elmegy a gyerekért. De egy férfira igen.

"



Rá sem. Majd vázolja a helyzetet.

2014. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
89%

De hol volt egy szoval is leirva 79%-os v., hogy az apa nem venne ki a reszet? A kerdezo, direkt keveri ott a sz*rt, mert nem kepes elviselni a gyereket!

Amugy meg szerinted miert maradna 3 honapnal tovabb? Ezt is honnan vetted?

Amugy ezek utan, ha megtudnam, hogy az uj nonek ekkora nagy problema, a gyermekem, tuti nem hagynam itt. Jonne velem, mint , hogy ez a furia "vigyazzon ra".

2014. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!