Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a párom,...

Jogosan akadt ki a párom, holott csak jót tettem vele?

Figyelt kérdés
Barátnőm jogász és épp állást keresett és állásinterjúra ment egy nagy ügyvédi irodához ahol én magas beosztásban vagyok.Ezt direkt a hátam mögött csinálta ,hogy ne az miatt vegyék fel mert én az vagyok aki vagyok.Csak a helyzet az ,hogy aki az állásinterjút intézte tudta ,hogy a barátnőm és szólt is nekem, én innen tudtam meg és hát akkor már szóltam neki ,hogy nem lennék szomorú ,ha őt vennék fel .Felvették és barátnőm amikor elmondta én tetettem a meglepődőtett.Minden rendben is ment amíg egyik nap haza nem jött és el nem kezdett velem üvölteni ,hogy mekkora paraszt vagyok ,irányítani akarom stb.
2014. nov. 22. 21:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Nézd, ha direkt megkért, hogy ne adj hátszelet, akkor igen, hibáztál, mert nem tartottad tiszteletben a kérését.
2014. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
42%
Rugasd ki a hálátlant...
2014. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
53%
Igen, jogosan akadt ki. Teljesen mindegy, hogy mit akartál ezzel.
2014. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%

Szüksége lett volna valamire, amit ő ér el, saját maga, mindenféle segítség nélkül. Na ez nagyon nagy dolog lett volna számára, amire igazán büszke. Most így ha bejár, akkor minden nap az fog eszébe jutni, hogy ennyire szerencsétlen, és ezt is elintézték neki.


El szeretett volna érni valamit, amiért ő küzdött meg, csakis ő.

És te keresztbe tettél neki..nem jót.


#3

2014. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
51%
"kezdett velem üvölteni ,hogy mekkora paraszt vagyok irányítani akarom" Gondolom azóta már letettél az esetleges leánykérési szándékodról.
2014. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
37%

"Csak a helyzet az ,hogy aki az állásinterjút intézte tudta ,hogy a barátnőm"



Honnan?....



"Felvették és barátnőm amikor elmondta én tetettem a meglepődőtett.Minden rendben is ment amíg egyik nap haza nem jött és el nem kezdett velem üvölteni ,hogy mekkora paraszt vagyok ,irányítani akarom stb."


Nos, menny idő telt el a kollegáddal történt beszélgetés és az interjú között és mennyi idő az interjú és aközött, hogy megmondták neki, hogy felvették, és aközött, hogy felvették és megtudta valakitől, hogy volt ez a disputád a kollegáddal a felvételi előtt?

Ha több, mint 5 perc bármelyik idő is: igen, jogosan akadt ki, mert irányítani akarod.

2014. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
31%

"... holott csak jót tettem vele?"

Szeretném, ha minden egyes szám első személyű állítmánnyal rendelkező mondatodat a történetben értékelnéd, hogy az a tett jó volt-e vagy rossz, és miért.

2014. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
31%

Oké, magas beosztásban egy ügyvédi irodában nyilván már ügyvéd vagy, nem jogász.

Akkor talán meg kellene tanulni értelmesebben írni, mert egy ügyvédtől ez meglehetősen pongyola írás...

Arról nem beszélve, hogy illene némi jellemet magadévá tenni.

2014. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

"Oké, magas beosztásban egy ügyvédi irodában nyilván már ügyvéd vagy, nem jogász."


Kedves előttem szóló, az ügyvéd az jogász...

2014. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%
Most aztán jól megkapod a magadét az értelmiségiektől.
2014. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!