Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a párom,...

Jogosan akadt ki a párom, holott csak jót tettem vele?

Figyelt kérdés
Barátnőm jogász és épp állást keresett és állásinterjúra ment egy nagy ügyvédi irodához ahol én magas beosztásban vagyok.Ezt direkt a hátam mögött csinálta ,hogy ne az miatt vegyék fel mert én az vagyok aki vagyok.Csak a helyzet az ,hogy aki az állásinterjút intézte tudta ,hogy a barátnőm és szólt is nekem, én innen tudtam meg és hát akkor már szóltam neki ,hogy nem lennék szomorú ,ha őt vennék fel .Felvették és barátnőm amikor elmondta én tetettem a meglepődőtett.Minden rendben is ment amíg egyik nap haza nem jött és el nem kezdett velem üvölteni ,hogy mekkora paraszt vagyok ,irányítani akarom stb.
2014. nov. 22. 21:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek jelentkezett oda ahol te dolgozol? Biztosan van a városban másik iroda is.
2014. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
41%

Hát jó, akkor én vagyok a csodabogár. Bár szerintem nem annyira felfoghatatlan, hogy valaki szeretne ott dolgozni, ahol a párja, csak éppen nem protekcióval.

És azért egész más az a helyzet, amikor összesúgnak ugyan, de az ember tudja, hogy saját maga miatt vették fel, mint amikor összesúgnak, és jogosan.

Ráadásul mivel a kérdező még hazudott is a párjának, simán lehet, hogy amikor megkérdezték, hogy szólt-e az érdekében, nemet mondott, később meg kiderült, hogy nem is úgy történt. Na onnantól mosakodhat, már úgyis mindegy.


Na de lényegtelen, ma már ezek a dolgok úgy tűnik, tényleg nem érnek semmit.

2014. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Tényleg 27-es? Mert azok akik amúgy is összesúgnának mögötte, majd elhiszik hogy otthon nem szólt....meg ha elhiszik , majd nem fognak arról beszélni,hogy titkolólóznak....ne legyél naív...
2014. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
30%

Mi lett a tortenet vege?


En no vagyok, de amugy dobtam volna a csajt egy ilysn reakcio, hiszti es erveles utan - akkor mar legalabb tuti nem lesz progekcioja, bizonyithat! ;)


Hogy miert dobnam?

Tipikusan az az ember, aki elhallgat valamit, rosszul (nem 100%-ban ugy ahogy eltervezte, a 80% se eleg) alakulnak dolgok, az atlagember amugy ezt a vegeredmenyt is sikerkent konyvelne el.

De nem, o kepes a masikra tamadni, elhordani azt minden rossznak, holott o volt az aki a hatad mogott szervezkedett es meg azt mondja, hogy iranyitani akarod. (ilyen kiforditott allitasokat csakis a gyakorin szoktam latni, meg anyukamtol :/)

Ez az egesz NEM A TE hibad, a csaj orult. Fuss!


A tortenet koritese pedig csak meg pikansabba teszi a sztorit; avagy ahhoz a ceghez jelentkezett, ahol te magas pozicioban vagy, de o bizonyitani akar. Hogy? Hiszen titkolozni tervezett vagy mi? Menjen bizonyitani a Kiss Pista Kft-hez akkor, ott senki se fogja azzal vadolni, hogy protekcioval kerult be.


Amugy egy dologban hibas vagy: siman meg kellett volna mondanod neki, hogy ja Jancsi mondta, hogy jelentkeztel, szoltam par szot az erdekedben. (Nekem amugy miert nem szoltal? Fura volt Jancsitol megtudni es nem toled! - ez mar picit tamadobb valasz)


Amugy ja, jogaszokbol Dunat lehet rekeszteni, mondjuk aki tallraesett es ugyes az megkeresi a maga kenyeret. De oda fenek kell, es nem esz. Ismerek jopar jogaszt. Ez a sztori is egy ismerosre vall egyebkent :D

2014. dec. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!