Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a párom,...

Jogosan akadt ki a párom, holott csak jót tettem vele?

Figyelt kérdés
Barátnőm jogász és épp állást keresett és állásinterjúra ment egy nagy ügyvédi irodához ahol én magas beosztásban vagyok.Ezt direkt a hátam mögött csinálta ,hogy ne az miatt vegyék fel mert én az vagyok aki vagyok.Csak a helyzet az ,hogy aki az állásinterjút intézte tudta ,hogy a barátnőm és szólt is nekem, én innen tudtam meg és hát akkor már szóltam neki ,hogy nem lennék szomorú ,ha őt vennék fel .Felvették és barátnőm amikor elmondta én tetettem a meglepődőtett.Minden rendben is ment amíg egyik nap haza nem jött és el nem kezdett velem üvölteni ,hogy mekkora paraszt vagyok ,irányítani akarom stb.
2014. nov. 22. 21:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom, se a barátnőd, se a válaszolók nem normálisak. Már bocsánat.


Ha ennyira önálló szeretne lenni, akkor keressen "saját" munkahelyet. A helyedben én akadtam volna ki, amiért kihagyott az egészből.

Értelmes felnőtt ember képes kommunikálni, elmondani neked, hogy oda jelentkezett, de szeretné, ha nem avatkoznál közbe. Itt meg lett volna oldva a dolog.


Hogy a kolléga honnan tudta, hogy ki ő? Facebook, általános csevely, a csaj szólta el magát, kétmillió helyzet adódik, ahonnan kiderülhetett.


Hogy irányítani akarod? Meg se szólaltál, nem is tudtad mit művelt míg más el nem kotyogta, mégis hol irányítottad? Vagy kuss a saját munkahelyeden, mert ott van?


Az, hogy rosszul esik neki, egy dolog - bár továbbra is fenntartom, hogy ő a hülye - de hogy ezért szó szerint leüvöltsön és leparasztozzon... Én kitenném a helyedben, de mindkét "munkakörből".


(Azt azért hozzátenném, gyönyörű hogy ilyen jogászokkal vagyunk körülvéve)

2014. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
7%
persze, hogy jogász, de már tanult eleget az egyetem óta is, mert tapasztalat, hogy onnan kilépve még fogalmazni nem tudnak. ellenben egy ügyvédtől ez már elvárható lenne...
2014. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
22%

Valószínű ismeri a párját, és pont azért csinálta ezt a háta mögött. És miért ne mehetne ugyanoda? Továbbra is azt mondom, pont azért csinálta a háta mögött.


Arról nem is beszélve, hogy egyébként a kérdező mondta is, hogy miért csinálta ezt. Tudta jól, mégis megtette. Akkor is megteszi, ha a barátnő megkéri...


Szóval továbbra sem tettél vele jót. Keserédes most neki ez az új állás.

2014. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%
Akkor lépjen ki. Probléma megoldva.
2014. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
90%
Nincs igaza a barátnődnek. Ha ennyire segítség nélkül akar boldogulni, eleve nem kellett volna oda jelentkeznie, ahol te dolgozol. Ha fel is vették volna önerőből, hogy lett volna később? Minden elismerés, előrelépés mögött a te kezedet gyanítaná? Vagy játszanátok a munkahelyen, hogy idegenek vagytok? Na meg az üvöltözés...
2014. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
64%
Nemhogy örülne a hülye p......a ,hogy van munkája. Rugasd ki aztán miután fél évig munkanélküli,mond neki,hogy vagy talál munkát vagy mehet a levesbe.
2014. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
88%

Millió egy ügyvédi iroda van, ha a barátnőd annyira önállóan akart volna boldogulni, nem ment volna oda.

A történetben mindkettőtök hibás, mert ezt nem tudtátok megfelelően egymással megbeszélni.

(A jogászokat meg nem kell szidni egy ember kérdése alapján...)

2014. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
70%

"mekkora paraszt vagyok ,irányítani akarom"

ilyen "jogosan kiakadó" alpári némberrel tervezed tovább az életedet, jogászkám? baj lesz

2014. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
28%

Jogászokkal Dunát lehet rekeszteni. Semmirevaló szakma. A legalja megy oda.

Ment volna villamosmérnöknek, felvennék az első helyre, protekció nélkül.

2014. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
75%

"El szeretett volna érni valamit, amiért ő küzdött meg, csakis ő.

És te keresztbe tettél neki..nem jót. "

Te elolvasod hogy milyen marhaságokat írsz?

Ha annyira el akarna érni valamit, akkor nem a pasijával egy céghez jelentkezne.


"Most így ha bejár, akkor minden nap az fog eszébe jutni, hogy ennyire szerencsétlen, és ezt is elintézték neki. Keserédes most neki ez az új állás."

Pöppet nem dramatizálod túl a helyzetet? Ha valakinek egy ilyen apróság bántja a lelki világát, akkor mit vár a munkahelytől ahol naponta kell helytállnia?


Másrészt azt nem tudom hogy sikerült a némbernek leszűrnie, hogy a pasija "irányítani akarja", miközben csak segített neki elnyerni az általa megpályázott állást. Nem hogy örülne a marhája, hogy bekerült.

2014. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!