Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki a párom,...

Jogosan akadt ki a párom, holott csak jót tettem vele?

Figyelt kérdés
Barátnőm jogász és épp állást keresett és állásinterjúra ment egy nagy ügyvédi irodához ahol én magas beosztásban vagyok.Ezt direkt a hátam mögött csinálta ,hogy ne az miatt vegyék fel mert én az vagyok aki vagyok.Csak a helyzet az ,hogy aki az állásinterjút intézte tudta ,hogy a barátnőm és szólt is nekem, én innen tudtam meg és hát akkor már szóltam neki ,hogy nem lennék szomorú ,ha őt vennék fel .Felvették és barátnőm amikor elmondta én tetettem a meglepődőtett.Minden rendben is ment amíg egyik nap haza nem jött és el nem kezdett velem üvölteni ,hogy mekkora paraszt vagyok ,irányítani akarom stb.
2014. nov. 22. 21:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%

talán pont neked akar bizonyítani kérdező, hogy ő aztán hogy megáll a lábán

kisebbségi komplexus

a hirtelen kitöréssel el is árulta.


egy magabizonytalan nő a szóban forgó.

de sebaj, lehet még fiatal, megbocsájható.


a férfiak amúgy is a gyengébb nemet szeretik.


legalább van témátok

2014. nov. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
80%

ha okos lenne, tudná, hogy nem bekerülni kunszt igazán valahova, hanem teljesíteni, nélkülözhetetlenné válni. ebben van az érték.

kisstílű nő, tapasztalatok nélkül.

2014. nov. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
65%
*ja és a bekerülés normál esetben csak eszköz arra, csak egy lépés ahhoz, hogy önmagát megvalósítsa, munkájával értéket teremtsen, hogy milyen úton jut lehetőséghez erre, pont az nem kellene hogy érdekelje, hanem csak az, hogy mit tud letenni az asztalra.
2014. nov. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
jelezd neki, hogy abban már nem leszel ott, hogy próbaidő után megtartsák, tessék, lehet bizonyítani.
2014. nov. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
17%

22: Mert szerinted egy 23 éves frissdiplomás kislánytól elvárható, hogy rendelkezzen rögtön egy dörzsölt 50 éves tudásával a felnőtt életről, és felrovod neki, hogy ezzel nem rendelkezik? Gratulálok.

Kiállítalak a képzeletbeli kiállításomon a 18 év alatti, tapasztalattal és táncművészeti egyetemi végzettséggel rendelkező táncművészeket kereső hirdetők közé.

2014. nov. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
65%
03:28...Én nem úgy olvastam hogy ilyesmit felróna neki, de kifejezetten igaza van, egy munkahelyre nem elég bekerülni bent is kell maradni. És pont ezért kell egy kezdőnek 110%-on hajtani, figyelni, tanulni, fejlődni, és nem azonnal bevágni a hisztit.
2014. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes, hogy 30 válasz alatt senki nem vetette föl, de én például szívből, őszintén elítélem a protekciót és nagyon megalázva érezném magam, hogy tulajdonképpen a tudtom nélkül, de megszegtem az egyik elvem. Ugyanis szerintem az elvek biztosítják az ember egyenes gerincét.


A barátnőd direkt nem szólt neked, mert nem akarta, hogy miattad vegyék fel. Nem akarta, hogy a háta mögött összesúgjanak, hogy "na ezt is csak azért vették fel, mert a Feri dugja". Most őszintén: tényleg olyan nehéz lett volna nem szólni? Ha jó, akkor úgyis felveszik.

2014. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

25 nem várható el semmi egy taopasztalatlantól, de azért az igen, hogy ne egy bekerülés miatt pampogjon, örülhetne, hogy kapott lehetőséget bizonyítani, hamár annyira azt akar.


nem a bekerülés a bizonyíték, az csak esély a bizonyításra.



utolsóhot, amúgy én olvastam egy könyvet a könyvtárban, hogyan keressünk állást, hogyan jelentkezzünk állásra címmel, ELSŐ pontban emelte ki azt, hogy építsünk ki kapcsolatokat, és nem egy új kiadás..

2014. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

27-es, ha Feri nem szól, akkor is összesúgnak a háta mögött. És nem csak a felvétel miatt, hanem utána folyamatosan. Ilyenek az emberek.

Kérdező, neked is lenne okod megsértődni,hogy miért jelentkezett a hátad mögött a te munkahelyedre. Akár lehetne ez neked kellemetlen is.

2014. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
53%

"én például szívből, őszintén elítélem a protekciót"

Most komolyan, miért gond az, ha valakit beajánl az ismerőse? Az más dolog, ha egy hozzá nem értő kapja az állást, csak mert "haver", meg megint más, ha valaki kezeskedik érted.


Én pl voltam/vagyok olyan cégnél, ahol az ott dolgozó ismerősömön keresztül kerültem oda, mint gyakornok. Ha nem így lett volna, akkor valószínűleg elhajtottak volna, nem azért mert hú de szemetek, csak a kezdőkből Dunát lehet rekeszteni, és hiába van tudásod, ha semmi tapasztalatod, semmi felmutatható papírod nincs róla. És ha úgy nézem, bekerültem, sőt utána a kötelező gyakorlaton túl még szerződést is hosszabbítottunk, az ott dolgozók is kiálltak ebben mellettem, és később már a főnök is úgy búcsúzott el, hogy várunk vissza.


" Ugyanis szerintem az elvek biztosítják az ember egyenes gerincét. "

Egyrészt, ha neked gerincproblémát okoz, hogy az ott dolgozó ismerős segít téged, az régen rossz, másrészt elvekből nem lehet megélni.


"Nem akarta, hogy a háta mögött összesúgjanak, hogy "na ezt is csak azért vették fel, mert a Feri dugja""

Ahogy már írták, ha felveszik, akkor ígyis-úgyis ezt mondanák a rosszakarók.


"Most őszintén: tényleg olyan nehéz lett volna nem szólni?"

Most őszintén: te nem tennéd meg a párodért ezt a lépést? Azért ne úgy tegyünk már, mintha tömeggyilkosságban segédkezett volna. Ha meg nem veszik fel a csajt, akkor meg az lenne a baja, hogy miért nem szólt az érdekében.

2014. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!