Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kitörölni az...

Hogyan tudnám kitörölni az emlékeimből a gyerekkorom?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören iszonyú gyerekek korom volt, folyamatosan bántottak főleg lelkileg. Vannak olyan dolgok amit úgy bele égtek a tudatomba, ha meghallom vagy rá gondolok a sírás kerülget és azon gondolkozom legszívesebben fejbe lőném magam, hogy ne érezzek többet semmit se.


Ilyen pl:

-Minek élek, döglenék már meg, megbántam, hogy megszültelek,haszontalan vagyok és társai.


Egyedül élek, de ezek kitörölhetetlen gondolatok.

Rettegek mindenkitől, aki közel kerül hozzám, hogy bántani fog és ő is ilyet fog mondani, hogy dögöljek meg.


2014. nov. 27. 11:52
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Ja és a stílusom meg azért nem szép, mert utálom az ilyen kis patkányokat, akik azt gondolják, hogy körülöttük forog a világ és mindenkinek őket kell sajnálni. Nem lehet semmiért panaszkodni, mert akkor egyből rákontráznak, nem lehet örülni, mert akkor meg szemét vagyok.
2014. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!