Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kitörölni az...

Hogyan tudnám kitörölni az emlékeimből a gyerekkorom?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören iszonyú gyerekek korom volt, folyamatosan bántottak főleg lelkileg. Vannak olyan dolgok amit úgy bele égtek a tudatomba, ha meghallom vagy rá gondolok a sírás kerülget és azon gondolkozom legszívesebben fejbe lőném magam, hogy ne érezzek többet semmit se.


Ilyen pl:

-Minek élek, döglenék már meg, megbántam, hogy megszültelek,haszontalan vagyok és társai.


Egyedül élek, de ezek kitörölhetetlen gondolatok.

Rettegek mindenkitől, aki közel kerül hozzám, hogy bántani fog és ő is ilyet fog mondani, hogy dögöljek meg.


2014. nov. 27. 11:52
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Akkor nő vagyok.

Szarok bele.

2014. nov. 27. 12:49
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kedves utolsó, de rettentő nagy hülyeség, amit írsz.

Nem csak a nők forgatják ki az emberek szavait, ráadásul az is hülyeség, hogy a férfiak jobban beletörődnek a múltjukba. Ezek teljesen egyénfüggő dolgok.


Kérdező, sok jót itt ne várj, itt is ugyan olyan hülyék vannak, mint a szerelem/szex topicban.

2014. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Plusz még hozzátenném, hogy a legtöbb nő erősebb lélekben, mint a legtöbb férfi.

Nem értem, hogy a nők miért egyenlőek a gyengeséggel...fizikailag, max.

2014. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Kezdem látni, hogy minden kategória tele van.....


Meg akarja magyarázni nekem, hogy nő vagyok belül hát a pofám leszakad. leéltem 22 évet lassan, egyszer se mondták, hogy olyan lennék mint egy nő. De ha olyan a stílusom akkor nyilván ki tudod emelni azt a mondat szerkezetet ami annyira azt sugallná, hogy nő vagyok.

2014. nov. 27. 12:58
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem vagy nő, de nőies a stílusod! Most jobb?

Csak a nők tudnak így hisztizni!

2014. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség a nemeket idekeverni.

A kérdező egy ember akinek problémája van.

Minden embernek vannak problémái, akár férfi vagy nő, de a problémák túlnyomó többsége megoldható.

Van amelyik könnyebben, van amelyik nehezebben.

Ez ugy néz ki egy nehezebben megoldható probléma.

Az a probléma ami nem oldható meg, elég ritka.

Miféle szakemberek voltak azok, kérdező?

javasolta pl. bármelyik a B6 vitamint?

Mert pl. annak a hiánya is okozhat idegi labilitást, ennek a problémának a megszüntetéséhez viszont kifejezetten jó idegekre lenne szükség, mert még úgy is neház lesz megoldani.

Ki tudod magadat rendesen pihenni?

Voltál olyan szakembernél, aki elmondta miért tették ezt a szüleid?

Annak is oka volt s ha ezt megérted, mégha mmegbocsájtani nem is tudsz nekik, de legalább megérted, hogy nem ellened irányult hanem saját magukkal volt gondjuk. S ez is az első lépcső a feldolgozáshoz vezető úton.

2014. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Mi hiszti ezen mégis ?


Azt a hiszti, hogy leírtam a valós gondjaimat meg azt amivel teljesen tökre baszták a gyerekkorom ?

Ez hiszti ?

Hát bocs de inkább nem illetlek jelzővel, ha ezt hisztinek tartod.

2014. nov. 27. 13:04
 18/41 A kérdező kommentje:

Hülyeség a nemeket idekeverni.

A kérdező egy ember akinek problémája van.

Minden embernek vannak problémái, akár férfi vagy nő, de a problémák túlnyomó többsége megoldható.

Voltam pszichológusnál és pszichiáternél is.

Ami miatt végül is odakerültem az megszűnt, nem tudom azért-e mert az segített vagy pedig felnőttem és megkomolyodtam.


Nem, vitamint az nem. Nyugtatót ajánlottak főként, de attól nem éreztem magam túl jól.


Pihenni ki tudom magam, csak stresszes vagyok és az idegeim vannak ki.


Igazából, elváltak a szüleim régen. Apámmal kb az volt, hogy felém se nézett hónapokig, olykor másfél évig. Telefont nem nagyon szokása felvenni. Anyám meg elég labilis, mindenért engem okol, mindennek én vagyok az okozója szerinte.

2014. nov. 27. 13:11
 19/41 A kérdező kommentje:

"Hülyeség a nemeket idekeverni.

A kérdező egy ember akinek problémája van.

Minden embernek vannak problémái, akár férfi vagy nő, de a problémák túlnyomó többsége megoldható. "


Ez véletlenül marad itt, csak úgy válaszoltam hogy bemásoltam amit írtál, és nem töröltem ki mindent.

2014. nov. 27. 13:12
 20/41 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező... Nyugi, nincs itt semmi baj. Vannak családok, ahol szóban fejezik ki az ilyesmit, azaz "utállak, púp vagy a hátamon, stb", van ahol tettekkel (pl agyonvernek). Van ahol az anyát szídják, vagy éppen verik, van ahol mindenkit. Egyet tehetsz...


Eldöntöd magadban, hogy Te hogyan szeretnél élni. Képzeld el, hogy megismersz egy nőt és gyereket szül neked. Tudnád bántani a gyerkőcöt? Erre most azt kellene felelnem, hogy valószínűleg nem tudnád. Ilyet viszont nem írok, mert ez a Te döntésed lesz. Tapasztalat alapján mondom, hogy rengeteg olyan nő és persze férfi létezik, akik szülőnek alkalmatlanok, nagyon nagy százalékuk ilyen. Egy másik kérdéscsomagnál akár tapasztalhatod is "Unom a gyerekem viselkedését", vagy éppen egy tegnapi "anyám egész nap döglik", mai boldog családok... Egyrészt egy gyerek ilyet nem ír, másrészt az édsesanyja mentálisan betegnek érzi magát, nem lehet egyszerű...na mindegy. Ilyen emberek mindig is lesznek. Neked viszont adott a választás lehetősége, főleg 22 évesen. Ami segíthet felejteni az két dolog. Kezdj el sportolni, ott még hasznosítani is tudod a benned felgyülemlett feszültséget. A másik dolog pedig hogy ismerkedj és barátkozz, fejleszd önmagad. Az új események fokozatosan elnyomják a régieket és bár sosem fogod elfelejteni a rossz emlékeket, de hidd el jobb lesz egy idő után. És az istenért... mint férfi a férfinak mondom, állj fel és ne siránkozz. "lassan férfi leszek", nem, te már nem leszel férfi, te már férfi vagy. A szüleinket pedig nem választhatjuk meg, de eldönthetjük, hogy mi milyen szülők leszünk. Neked férfiként van egy "küldetésed", hogy megtaláld azt a nőt, akit te olyan típusnak tartasz, aki megfelelő anya lesz a gyerekeknek, aki mellett teljes értékű férfi lehetsz. Erre hatalmas az esélyed, még ha millióból csak egy is az ilyen nő. Viszont ehhez el kell indulni. Nem fontos egyből a nőt keresni, előbb találj rá önmagadra. Sportolj, vagy tanulj, esetleg utazz és hagyd hogy az élet kicsit megnyíljon előtted. Aztán mire eljutnál oda, hogy akkor most mi is a következő lépés, ami segít, addigra már el is fogod felejteni, hogy valaha is fel akartad volna tenni ezt a kérdést. Ennek ez a lényege. :) Sok sikert az életben.

2014. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!