Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kitörölni az...

Hogyan tudnám kitörölni az emlékeimből a gyerekkorom?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören iszonyú gyerekek korom volt, folyamatosan bántottak főleg lelkileg. Vannak olyan dolgok amit úgy bele égtek a tudatomba, ha meghallom vagy rá gondolok a sírás kerülget és azon gondolkozom legszívesebben fejbe lőném magam, hogy ne érezzek többet semmit se.


Ilyen pl:

-Minek élek, döglenék már meg, megbántam, hogy megszültelek,haszontalan vagyok és társai.


Egyedül élek, de ezek kitörölhetetlen gondolatok.

Rettegek mindenkitől, aki közel kerül hozzám, hogy bántani fog és ő is ilyet fog mondani, hogy dögöljek meg.


2014. nov. 27. 11:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem kitöröli kell, hanem feldolgozni, a helyére tenni.

Ha nem sikerült, akkor jó lenne szakember segítségét kérni.

2014. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Feldolgozni kell és ehhez szakember segítségét kérni.
2014. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Jártam sok szakembernél, nem sikerült feldolgoznom úgy sem.
2014. nov. 27. 12:05
 4/41 anonim ***** válasza:
18%

Akkor meg kell tanulni együtt élni ezzel.

A legtöbb amit tehetsz, hogy nem agyalsz a múlton. Ha néha eszedbe is jut, ne kezdj el belemerülni az érzésekbe, ne kezd el elemezgetni.


Valsz. nő vagy, mert a férfiak jobbak ebben. (Nem bántás, én is nő vagyok.)

2014. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod feldolgozni akkor hagyd magad mögött. Zárd be valahova a lelkedben és dobd el a kulcsot. Ne hagyd, hogy a múlt mérgezze a jelent.

A kapcsolattól pedig ne félj. Tudatosítsd magadban, hogy felnőtt ember vagy. Ha nem működik a kapcsolat akkor továbbállsz és kész. Nem bánthatnak, nem kényszeríthetnek semmire.

2014. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nő, lassan férfi leszek.

22 leszek nemsokára.

2014. nov. 27. 12:20
 7/41 anonim ***** válasza:
11%

Az mindegy, hogy külsőleg minek nézel ki, belül nő vagy.

Átjön az írásodon, a stílusodon, hogy nő vagy.

2014. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

NE akard már megmagyarázni nekem, hogy nő vagyok ember.

Sose éreztem magam nőnek, a legkevésbé se. Na pontosan ezért utálok bármit is kimutatni az embereknek mert akkor rögtön az jön le, hogy gyenge meg nem is férfi az illető ha éppen nem bírja lelkileg azt a terhet amit kapott az élete folyamán.

2014. nov. 27. 12:30
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem a megfelelő szakembereknél jártál. "Kitörölni"? Egy felnőtt ember erre nem várhat komoly választ. A Men in Black-ben látott kütyü nem valódi.

Találd meg azt, aki segít feldolgozni, és akard te is a változást. Az emlékeket pedig felhasználhatod az "építkezéshez".

2014. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
11%

Látod? Ez is tipikus női vonás, hogy kiforgatod a szavaimat!

Én azt mondtam, hogy a stílusodon érezni, hogy belül nő vagy. Te meg itt jössz a gyengeséggel. Ki mondta, hogy azért látszol nőnek, mert gyenge vagy és kimutatod az érzéseid?

2014. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!