Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kitörölni az...

Hogyan tudnám kitörölni az emlékeimből a gyerekkorom?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören iszonyú gyerekek korom volt, folyamatosan bántottak főleg lelkileg. Vannak olyan dolgok amit úgy bele égtek a tudatomba, ha meghallom vagy rá gondolok a sírás kerülget és azon gondolkozom legszívesebben fejbe lőném magam, hogy ne érezzek többet semmit se.


Ilyen pl:

-Minek élek, döglenék már meg, megbántam, hogy megszültelek,haszontalan vagyok és társai.


Egyedül élek, de ezek kitörölhetetlen gondolatok.

Rettegek mindenkitől, aki közel kerül hozzám, hogy bántani fog és ő is ilyet fog mondani, hogy dögöljek meg.


2014. nov. 27. 11:52
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy pár sorból megállapítod. Neked is csak gratulálni tudok. Nyilván leírtam mindent ide amit valaha átéltem.
2014. nov. 27. 14:49
 32/41 anonim ***** válasza:

én megértelek, kérdező, nekem is sok problémám volt gyerekkoromban, ez különösen mélyen beleivódik az emberbe, a babakori dolgok meg a tudatalattiba. a nőzős retardáltat meg tiltsa már ki valaki az oldalról. ennyi ésszel gépelni se szabadna tudnia!

na mindegy. a lényeg, hogy ha egy gyereknek azt mondja valaki, hogy hülye vagy, azt nem sértésnek veszi, hanem tényként fogadja el, és felnőttkorában, amikor már tudja, mit jelent, önmarcangoláshoz vezet. tele lehetsz ilyen élményekkel, és bocsi, de jó sz** orvosoknál lehettél, ha erre nyugtatót írtak fel. ez nem megoldás.

azt tanácsolom, keress kineziológust, ő pont, hogy az ilyen töréseket térképezi fel a lelkedben, segít feldolgozni és elengedni az "élményt". te most kizársz mindent, távolról szemléled, le akarod vakarni magadról - ezt sajnos tapasztalatból tudom, hogy nem lehet. keress fel kineziológust, akár többet is, még akkor is, ha hülyeségnek tartod. sok alkalomra, sőt, rengeteg alkalomra lesz szükséged, mire változás indul majd, de jönni fog. nem lesz könnyű, fájdalmas lesz, de fiatal vagy ahhoz, hogy ilyen féléletet élj. ha gondolod, írj privátot.

2014. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
30-as: ne menj segítő szakmába.
2014. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
#33:Kissé nehéz is lenne,ha olyanokat kellene tapasztalnom,hogy nyavajognak;holott az enyémnél 100* jobb sors jutott nekik.Az agyamra mennek azok;akik a piti kis problémájukat is úgy fel tudják nagyítani,mintha valami katasztrófa érte volna őket.
2014. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

34

Te nagyon idióta vagy, ha szerinted a kérdező problémája olyan kis piti dolog.

Hogy került ide ennyi lelki nyomorék?

Attól, hogy neked is szar volt, másnak is lehet. Szerinted a másé kisebb, más szerint meg a tiéd a semmiség. Mindenki máshogy éli meg a problémáit.

K...vára nincs jogod azt mondani, hogy kinek mekkora baja van, főleg, hogy ez nem annyira nem is mérhető.

És amúgy is, ne itt siránkozz már, hogy neked rosszabb volt, mert mindenki leszarja, ha egy b..rom itt siránkozik.

2014. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

34-esnek piti a kérdező problémája, mert nem neki probléma.

Ugynakkor igazi is lehet a 34-esnek, saját magával együtt élnie lehet hogy tényleg nagyobb teher, mint a kérdező problémája.

Meg a kérdezőnek van esélye feldolgozznia a multját, de 34-esnek azt, hogy ő ilyen sokkal nehezebb feldolgoznia a megszabadulni se tud ugye saját magától.

Szar ügy...

2014. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

"Kissé nehéz is lenne,ha olyanokat kellene tapasztalnom,hogy nyavajognak;holott az enyémnél 100* jobb sors jutott nekik."


Láttad lemészárolni a szüleidet? Van lábad? Látsz? Nem éheztél (nem arra gondolok, hogy nem kaptál csokit, hanem hogy negyed tányér rizs a napi kajád)? Ha nem, akkor a te logikádból kiindulva kussolj, mert másoknak sokkal nagyobb problémái vannak.

2014. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

#37:Közelítesz az egyik fő traumámhoz.


A többiek meg gúnyolódjanak jó világukban,nem érdekel. :* Én még mindig intelligensebb stílusban írtam,mint itt egyes emberek.

2014. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%
#37:Ja,és szép a stílusod. ;)
2014. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Te ennyit fogtál fel belőle? Arra akartam célozni, hogy akármi is történt, lesz nagyon sok olyan ember, akikkel sokkal szörnyűbbek. Te mit szólnál, ha valaki meg a te bajodra mondaná, hogy áá az semmiség, bezzeg ami velem történt? Fel lennél háborodva, vagy azt mondanád, hogy jaa tényleg, akkor nekem ezentúl én nem is fogom rosszul érezni magam? Lehet, hogy neked stílusod szebb, de a mondanivalód undorító.
2014. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!