Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy a szeretone...

Miert van az, hogy a szeretonek all feljebb ha valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
Tudom, minden megcsalashoz 2 ember kell, de akkor is belerombol mas kapcsolataba/hazassagaba, aztan ajvekol ha szidjak. Hogy kepzeli az ilyen??

2014. nov. 22. 22:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy a kedves társat sem irigylem, kellene a fenének olyan pasi, aki kalandozik, de legyél csak büszke, hogy a megcsalások után Anyucihoz menekül vissza.
2014. nov. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
83%
Tetszik vagy sem, itt bizony azé a felelősség, aki kapcsolatban él. Egy idegen embernek miért kellene azzal törődnie, hogy neked hogy esik egy magcsalás, vagy egyáltalán vigyázni a kettőtök kapcsolatára? Ez annak a feladata, felelőssége, aki ismer és (elvileg) szeret.
2014. nov. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

3: Elolvastam a nyitót. Ebben az áll, hogy elhagyott valakit őérte, aki az exe, ő meg az UTÁNA következő párja.

Tehát én nem látok "szerető-feleség"-párhuzamot.

2014. nov. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
31%

Én is 3.vagyok egy kapcsolatban, és egyáltalán nincs lelkiismeret furdalásom. Miért is lenne? Én nem csalok meg senkit, szabad vagyok. Soha nem is csaltam meg senkit, ha már nem volt jó, inkább lezártam és kiléptem a kapcsolatból.

A pasi meg rendezze le magában, ahogy akarja, ő jött, nem én másztam rá.

2014. nov. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ítélkezni se a szeretőn,se a férjen,exfeleségen.


Az, hogy különmegy két ember,tök mindegy miért történik,a lényeg, hogy zárják le teljesen a kapcsolatukat és lépjenek tovább. A szerető fél, hogy a férfi visszamegy az exfeleségéhez...hááát a féltékenység,félelem mindig az önbizalomhiányból fakad szerintem,illetve abból,ha esetleg nem érzi,hogy a férfi szereti őt...

2014. nov. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
32%

A te szempontodból a férj a hibás, ő csalt meg.

A 3. fél személye tök mindegy, ő nem fogadott neked hűséget.

2014. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Na tessék itt is megjelentek a k...ák. erről beszélek. Hogy van bőr a koszos képeteken?
2014. nov. 23. 08:57
 28/38 anonim ***** válasza:
31%

Szánalmas egy nő lehetsz kérdező! Kiírhatsz bármennyi kérdést, akkor is csak ilyen válaszokat kapsz. Azt kapod, amit érdemelsz, először te vitted, most tőled viszik! Ez van, miért vagy kiakadva ezen, ez egy ilyen pasi :)

Remélhetőleg nem vele tervezi az életét az exe sem, csak addig szórakozik vele, amíg téged lepattint róla, aztán keres egy FÉRFIT magának.

2014. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
18%
én nem értem...akkor a saját mércéd szerint Te mi voltál amikor elcsábítottad ezt a pasast a gyerekétől és annak anyjától?
2014. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
36%

Szánalmas vagy kérdező! Nevetséges!

24-es vagyok

2014. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!