Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy a szeretone...

Miert van az, hogy a szeretonek all feljebb ha valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
Tudom, minden megcsalashoz 2 ember kell, de akkor is belerombol mas kapcsolataba/hazassagaba, aztan ajvekol ha szidjak. Hogy kepzeli az ilyen??

2014. nov. 22. 22:16
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
65%

" Hiába akar egy férfi félrelépni, ha a nő nem partner hozzá!"


Na álljunk már le. A nő független volt, a pasi volt kapcsolatban. Minden felelősség az övé. Ha van párom, akkor nem kacsingatog kifelé, vagy vállalom a felelősséget.


Velem is csaltak már, mert megtetszett a pasi. Tudtam, hogy nős, semmit nem is akartam tőle, csak pár kellemes napot. NEM volt lelkiismeret furdalásom. Én független voltam, ha nem velem, akkor mással csalta volna a nejét. Az más kérdés, soha nem kellett volna barátnak, akit így ismerek meg.

2014. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
54%
Elég szomorú. Lehet, hogy mással is megtette volna, viszont TE mentél bele a játszmába, nem más. Hol hagytad el a gerinced?
2014. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondjátok már hogy aki tiszteli és szereti a társát azt x ideig tartó flörtölgetéssel ellehet csábítani...az egyedül álló azt néz ki magának akit akar, a kapcsolatban élőnek a dolga vissza utasítani az ilyen dolgokat. Ha megcsalna a barátom én előbb verném szét az ő fejét mint a szeretőjéét. A másik undorító dolog meg a szerencsétlen megcsalt felet hibáztatni mert hogy elhízott meg stb stb. Kommunikáció nincs egy kapcsolatban? Egyből arrébb kell állni? Ne már! Ha meg nem lehet szép szóval megoldani, megcsalás nélkül ki kell lépni a kapcsolatból azt jóvan nem szeretőt tartani
2014. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

".az egyedül álló azt néz ki magának akit akar, a kapcsolatban élőnek a dolga vissza utasítani az ilyen dolgokat. "


Ezzel mindent elmondott a válaszoló, kár is több szót erre fecsérelni.

2014. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
95%
És hány nős férfi vallja be a szeretőnek,hogy nős?Ha el is mondja,az a típusszöveg,hogy már nem működik a házasságuk,csak a gyerek miatt vannak még együtt stb.
2014. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha a szereto tudatosan csabitotta el akkor egy r-hadt r-bi,de a pasi is az ha belement. Ha menni akar menjen,de tisztelje mar meg a gyereke anyjat azzal,hogy elotte elvalnak. Megneztem amit linkeltel kerdezo,haaat ilyen egy undorito kurv-t...
2014. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
81%

Már bocsánat, ha netán fogyóznék, akkor minden cukrászda kirakat hibás, mert csábulásra ösztönöz?


Ugyan már! Azé a vétség, aki kapcsolatban, és engedett vagy kezdeményezett, az mindegy.

2014. nov. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
31%
#12: Én sehol nem hagytam el a gerincem. Nem kellett sokat csábítgatni :) Én szabad voltam, nem érzem magam hibásnak.
2014. nov. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
34%
én is jártam így, hogy megcsaltak, de utána mégis kibékültünk és még a szeretőnek állt feljebb, hogy elvettem a pasiját.nem értem hogy tud egy pár napos kalandot egy lapra tenni egy több évtizedes kapcsolattal az ilyen.el vannak tévedve, dehát aki nem függetlennel ked, amúgy sem sok esze lehet
2014. nov. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
48%
#19: Miből gondolod, hogy partnert keres? Nme minden nő társfüggő.
2014. nov. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!