Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem úgy tesz mintha...

A nővérem úgy tesz mintha feljebb való lenne mert jól ment férjhez?

Figyelt kérdés
Átlagos családom van, nem nélkülöztünk soha, de milliomosok sem vagyunk. A nővérem 14 éve férjhez ment egy milliomos pasihoz, vettek egy emeletes házat, a férjnek Mercije van, a tesóm 2 éve egy Audit kapott, a házat kb 5 évente átépítik: szétverik a fürdőt és újat csináltatnak, új járólapok, új bútorok, átfestés, új konyha stb. Ha átjön mindig az van hogy: nem szeretnél új szekrénysort? ezt a konyhabútort szerintem lecserélhetnéd. miért nem dobod ki a szekrényeidet? olyan csúnya már ez a járólap. Engem annyira idegesít hogy mindenbe beleköt, pedig ugyanonnan jött ahonnan én, és teljesen elszállt...Nekem nincs pénzem újításokra, kb 5 éve festettük ki saját kezűleg a szobákat is. Ennyire el lehet szállni?
2012. márc. 7. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Már gyomoridegem van ha átjön, mert mindig csak a hibákat keresi. Pl múltkor is visszahallottam hogy azt mondta hogy "Nem térek napirendre azon ahogy az a konyhaszekrény kinéz". Jó, 15 éves bútor, és használva van + elég kicsi a konyha. De tisztaság van, nekem így megfelel egyelőre minden. Örülök ha a csekkeket fizetni tudom...
2012. márc. 7. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És te nem akarsz önkritikát venni, vagy esetleg egy kis empátiát, lelket...? Ja, nem, az nem pénzért van, így jártál. -mondd neki.
2012. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki: Egyszer fent, másszor lent. Soha nem tudni, mit hoz a holnap. Lehet, hogy egyszer majd rájön, hogy boldogságot, szeretetet pénzen még ő sem fog tudni venni.
2012. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Korábban nem volt ilyen?

Nekem a húgom csinálja ezt, pedig én mentem "jól" férjhez (egy egyetemistához; csak most jól keres), ő meg egyetemista, nem dolgozik, de mindig kritizálja a lakást, hogy hogyan nevelem a gyereket stb. Vannak ilyen emberek. Én biztos visszaszólnék; vissza is szoktam :-))

2012. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már előtte is ilyen volt?
2012. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!