Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt a nővérem?

Figyelt kérdés
Nem tudok hozzászólni mert mindig lekussol köcsögnek nevez álladóan ha hozzászólok akkor ordibál velem, ok nélkül... pedig nem ártok neki semmit. Aztán amikor megkérdezem hogy miért ilyen mi a baja lekussol, azonfelül önző.. és a halálomat kívánja. Én pedig az elmúlt évek során mindig segítek/segíttetem neki mindenben.. mindig meghallgatom őt ha valami baja van. Kedves vagyok vele. Ő pedig csak akkor szól hozzám ha valami rosszat akar mondani vagy bántani. Amikor jó napom van azt mindig elrontja.. És ha szólok a szüleimnek akkor neki adnak mindig igazat.. Mivel lehet ezt amúgy neki viszadni, mert úgy nem tudom hogy énis lekussolom őt meg nem szólok hozzá mert akkor az apám engem bántana mert ő védi a nővéremet. De valamivel muszály neki visszaadni mert különben egész életben ilyen lesz velem. Egyébként ő 21 éves lány én pedig 19 éves fiú vagyok.
2012. febr. 2. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért csinálja ezt?

Látatlanban nem tudom megmondani, de legvalószínűbb, hogy van valami problémája az életével, és azért ordibál veled, hogy ne akarj közel kerülni hozzá. Nem bírná elviselni a társaságod (mindegy miért).


Mivel lehet visszaadni?

Semmi értelme visszaadni. Örülj, hogy ne mfordított a helyzet. Amúgy is baja van, miért rúgnál bele? Ráadásul neked is fájna. Legjobb, amit tehetsz, ha nem kezdeményezel vele beszélgetést, és nem panaszkodsz rá. Ha ő továbbra is így bánik veled, csak annyit mondj halka, hogy "ne beszélj így velem". NE akard meggyőzni, hogy mennyire gáz, amit csinál. Magadat jogosan véded meg, de az ő nevelése nem a te feladatod. Ha sosem támadsz rá, bár logikus lenne, egy idő után talán megnyílik feléd.

2012. febr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy bánt apád?! Ha velem úgy beszélne a nővérem, mintha s.eggéből rángatott volna ki, és apám még engem fenyítene, akkor én elég szépen beolvasnék mindkettőnek. Egyrészt, hogy egy 21 éves lány felülkerekedik a szülein, és uralja őket, másrészt meg azért, hogy ezt még hagyják is. Arról nem is beszélve, hogy még Te vagy a "szar ember" a szemükben, ha szóváteszed, hogy úgy beszél veled a nővéred, mint egy utolsó senkivel, holott nem szolgáltál rá erre.


De ez csak személyes vélemény. Szóval, nem biztos, hogy nálad is beválna... Én nem tűrném.

2012. febr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én biztos adnék neki egy pofont, bár én csaj vagyok, nem tudom, de néha helyre kell rázni a nőket, ha meghülyülnek.
2012. febr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
szerintem szexuális frusztráció jönn ki rajta.ismertesd meg valakivel.
2012. febr. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem viselkedj vele hidegen, ne érdeklődj felőle, ne is beszélj vele. Ha kérdez akármit is csak vond meg a vállad. Ne foglalkozz vele. Így is rossz neked, tudom milyen, nekem az egyik bátyám volt ilyen, a mai napig nem is nagyon találkozunk, csak, ha anyánknál összefutunk. Ne légy talpnyaló, ne hagyd magad. Felnőtt ember vagy elvégre, így nem viselkedhet veled. Lehet egy-két pofon helyrebillentené a kis fejecskéjét, mondom ezt nő létemre. Nem méltó ez a viselkedés egy férfihoz sem, nem hogy egy nőhöz! Van pasija? Lehet tényleg az is rátesz, hogy frusztrált. Mindig ilyen volt? gyerek korotokban is?
2012. febr. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Apádtól meg ne ijedj meg!! Csak kemény legyél!
2012. febr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nézd levegőnek,ne is foglalkozz vele,ne szólj hozzá,ne válaszolj neki,tégy úgy mintha nem is lenne.
2012. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne hagyd Apádnak, hogy bántson. Hazamentem Anyuékhoz karácsonyra aztán valami hülyeségen begurult és el akart verni. Itt vagyok 23 éves nem hagytam. Megmondtam neki, ha egy ujjal is hozzám mer érni akkor látott utoljára. És sejtheti, hogy nem kamuzok, mert rögtön visszavett, pedig aztán az én Anyám leállítani... KÉPTELENSÉG volt!

Keress valami munkát aztán mondd meg, ha még 1x hozzád ér vagy a nővéred mellé áll Téged többet nem látnak. Ha elég határozottan mondod használhat.

23/N

2012. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van pasija. Ő egyszerűen "gonosz" velem. CSak a faterommal tud kedvesen beszélni, engem meg anyámat teljes mértékig lenézi, meg minden, de valamit akar tőlünk, vagy az anyámtól és azt megtesszük, akkor utána folytatja tovább. Például múltkor elmentem vele valami koncertre, és dumált hozzám meg minden, aztán másnap kezdte előlről a hülyeségeit hogy nem szólhatok hozzá meg én egy hülye vagyok meg ilyenek. Szóval kárörvendő. Csak akkor kedves velem ha megteszek neki vagy ha megkér valamire.
2012. febr. 2. 13:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel végre! Felnőtt vagy már! Nem vagy te a szolgája, hogy megtégy bármit is, amire megkér a nővéred! Egyszerűen ne teljesítsd, nézd levegőnek! Apukád meg, ha bántani mer, igenis szállj vele szembe! Neked kell ezt a harcot megvívni, nem másnak!!
2012. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!