Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hárman vagyunk testvérek a...

BB Ádám kérdése:

Hárman vagyunk testvérek a családba, én vagyok a legkissebb (12) a nagyobbik tesóm (15) és a nővérem (20) éves és mindig úgy érezzük báttyámmal hogy nővérünket szüleink sokkal többre veszik. Van valakinek valami jó tanácsa vagy tippe?

Figyelt kérdés
nővérem nagyon jól tanul és mindig ijen példaa gyerek volt (engedelmes...blah blah blah) mi pedig átlagosan vagyunk
2011. dec. 1. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Talán egy helesirasi szotar elkellenne!
2011. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nővéred pedig úgy érzi, hogy ti vagytok a kicsik, nektek még mindent szabad és milyen jó nektek. Szeressétek egymást, és próbáljatok ti is a képességeiteknek megfelelően a legjobbat kihozni magatokból. Egy anya tudja, hogy mire képes a saját gyereke tanulás terén, lehet hogy tényleg "csak" átlagosak vagytok, de lehet hogy úgy érzi, nem adtok bele mindent, nem vagytok olyan szorgalmasak és ezért példálózik a tesótokkal.
2011. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mi hárman tesók nagyon szeretjük egymást, és szüleinket is szeretjük, és nem kétséges hogy ők is nagyon szeretnek minket.... csak ez fura
2011. dec. 1. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nővéredet , 20 éves korára tekintettel, felnőtt számba veszik. Más módon bánik a szülő a felnőtt gyerekével, akinek a nevelése befejeződött, mint a még jócskán tanítani való kisebbekkel.
2011. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez lehetséges! köszi szépen a válaszokat!
2011. dec. 2. 14:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!