Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt a nővérem?

Figyelt kérdés
Nem tudok hozzászólni mert mindig lekussol köcsögnek nevez álladóan ha hozzászólok akkor ordibál velem, ok nélkül... pedig nem ártok neki semmit. Aztán amikor megkérdezem hogy miért ilyen mi a baja lekussol, azonfelül önző.. és a halálomat kívánja. Én pedig az elmúlt évek során mindig segítek/segíttetem neki mindenben.. mindig meghallgatom őt ha valami baja van. Kedves vagyok vele. Ő pedig csak akkor szól hozzám ha valami rosszat akar mondani vagy bántani. Amikor jó napom van azt mindig elrontja.. És ha szólok a szüleimnek akkor neki adnak mindig igazat.. Mivel lehet ezt amúgy neki viszadni, mert úgy nem tudom hogy énis lekussolom őt meg nem szólok hozzá mert akkor az apám engem bántana mert ő védi a nővéremet. De valamivel muszály neki visszaadni mert különben egész életben ilyen lesz velem. Egyébként ő 21 éves lány én pedig 19 éves fiú vagyok.
2012. febr. 2. 00:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ma is azt csinálta velem. hogy elvette ok nélkül a jódrága gitáromat amiért én dolgoztam meg 16 évesen erre ő ráüt tönkreteszi stb... és ma is én kaptam a szüleimtől mert hogy azért veszekedtem vele mert elvette aaz én gitáromat... És ő ezt velem szórakozásból csinálja meg a szüleim is hogy engem kikészítsenek aztán pedig dilidoki meg minden. Nekem már lassan így nem is lesz kedvem élni, mert minek...
2012. febr. 19. 22:03
 12/13 anonim ***** válasza:

A felszín alatti családdinamikai mozgásokat legjobban Hellinger-féle családfelállíttással lehet feltárni és orvosolni, méghozzá meglepően hatékonyan.

Én azt javaslom, menj el egy ilyenre, nekem nagyon bevált!

2012. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ma vallotta be hogy ezt miért csinálja.. Azt mondta hogy azért mert hogy elvigyen engem a rendőrség meg minden.. azért b@szogat engem és dühöng hogy a szomszédok hallják mintha én verném. úgy dühöng. Azt mondta nekem hogy addig fogja velem ezt csinálni ameddig engem el nem vitetnek. És én most mit tegyek ez ellen?? A szüleim a nővéremet védik.. én nem tudok elköltözni sehova.. A szomszédok pedig a sírást meg a hisztit hallják én engem hibáztatnak csak azért mert én "nagy" darab vagyok egy picit.. Azt mondta hogy börtönbe fog juttatni csak azért hogy a szüleink csak rá figyeljenek meg stb...
2012. márc. 8. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!