Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet anyám ennyire...

Hogy lehet anyám ennyire lusta? És még neki áll feljebb?

Figyelt kérdés

Képtelen bevásárolni, főzni meg pláne nem akar. Tőle aztán ehetnénk 1 hétig hidegkaját is. Bevásárolni én vásárolok be mindig, nem is tudom, mikor járt bolt közelében. De a kedvencem: nem ad elég pénzt bevásárolni, rendkívül zsugori. Nem írat fel normális bevásárlólistát, mindig 1-2 dolgot írat csak fel, ami épp eszébe jut, hogy kéne, aztán vagy hogy napi 4x le kell mennem a boltba, mert úgy szedegeti össze, mik kellenek. Soha egyszer meg nem köszönte, hogy én végzem el a munkát helyette, mert ez már nem besegítés. A házimunka iránt is rendkívül hanyag, őt nem zavarja, ha 1 hétig nincs se sampon, se tusfürdő, de ne vegyünk, mert nincs rá pénz (pedig van). Arra bezzeg van pénz, hogy az anyjához kocsikázgasson. Lehet, hogy dolgozik, de attól függetlenül úgy gondolom, nem kellene ennyire félvállról vennie a házimunkát. Mert az más, hogy besegítek, és megint más, hogy én csinálom meg sokszor helyette.

És a legrosszabb, amitől egyidejűleg másznék falra, és függetlenül attól, hogy az anyám, néha megfordul a fejemben, hogy elküldjem a büdös p*csába: Lemegyek a boltba, és véletlenül valamit elfelejtek hozni. Na akkor hisztizik, hogy lehetek ennyire hülye, hogy elfelejtem, mikor úgyis visszamennék érte, és 2 perc alatt megvenném. Neki nem mindegy? A kisujját nem mozgatja, hogy kaja legyen itthon, akkor meg nem feleslegesen hisztizik?

De a kedvencem, mikor kijelenti, hogy szó szerint haszonnak tart el engem itthon. Na, majd ha elköltözöm, kíváncsi leszek, hogy fogja bírni, hogy neki kell a házimunkát megcsinálnia, mert szégyen, hogy anya létére ennyire nemtörődöm, hisztérikus nő.

18/F (igen..fiú..)


2012. szept. 10. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Szegenykem... :/ Apuci mit szol mindehez?
2012. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apám se örül neki, de ő nem szól, mert azt mondja, mama nevelése lett elrontva, ugyanis ő mindent megadott anyunak. Anyu kikel magából, ha apu erre felhívja a figyelmét. Érdekes, hogy anyu és apu is keres, apu minden pénzét kirakja, hogy anyu fizesse be a csekkeket, de anyu szerint "sosincs pénz". Rendkívül érdekes, akkor mire megy el az a sok pénz, merthogy kajára, ruhára nem, az tuti,
2012. szept. 10. 20:14
 3/7 deadman95 válasza:
42%
Én ilyen esetben igencsak elgondolkoznék egy költözésen :|
2012. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Én a helyedben összeállnék apáddal, vagyis kérnék tőle kosztpénzt, amit te persze nem basznál el másra. magamnak csinálnék jó kis kajákat hogy egy kicsit szadizzam, ha már ez sem segít, akkor meg költözz el...sírva fog egy hónap múlva vissza könyörögni :)) na ekkor jön el az elégtétel ideje!


Sok sikert

2012. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Apukadnak kellene felvennie a nadragot es anyukat kicsit helyre rakni. 2 biztos jutnatok vmire az ugyben de egyedul nem fogsz. Ha apukad nem kepes erre es tisztaban van mind azzal amit itt elmeselsz nem a "legjobb" apa es raadasul jo nagy papucs is. Es ezt minden rosszindulat es bantas nelkul mondom. Kitartast!! (A koltozest jol meggondolnam a helyedbe!!!)
2012. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarom, hogy megalázkodjon. Nem megleckéztetni akarom anyámat. Hanem arra felhívni a figyelmét, hogy 5-en vagyunk 1 családban, abból mi vagyunk 3-an testvérek, és szeretnénk, ha a házimunkából ő is kivenné a részét és nem kezdene ócsárolni, ha valamit elfelejtek a boltban megvenni.
2012. szept. 10. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
5/6os vagyok. Komolyan mondom minden tiszteletem a Tied es remelem egyszer ilyen fiam lesz mint Te. Es nem azert mert azt szeretnem, hogy mindent megcsinaljon helyettem. Azert mert annak ellenere, hogy anyukad nem ertekeli mind azt amit teszel sot meg veszekszik is 1-1 elfelejtett dologert, akkora tiszteletet mutatsz iranyaba amit mas buta kolyok egy Igazan Jo anyanak sem ad meg!!
2012. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!