Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam rajta,...

Hogy tegyem túl magam rajta, hogy anyám utál mint a sz@rt?

Figyelt kérdés
Mindig is a bátyám volt a kedvence. Csak féltestvérek vagyunk. Őt imádja bármit megtesz neki. Ez még régebben volt amikor kisebbek voltunk, hogy ha a tesóm este 10-kor virslit akart enni akkor sütött neki vagy ha krumplipürét akart akkor főzött neki. Nekem még napközben sem sütött virslit, merthogy nem fog még egy edényt összekoszolni. Kiskoromban állandóan azt akarta bizonygatni, hogy én pszichopata vagyok. Állandóan idegesített amikor meg kiakadtam és mérges lettem akkor felvette telefonra meg ilyenek. Olyanokat mondott, hogy meg kellett volna folytani amikor megszülettem meg, hogy én egy nagy k*rva leszek... Volt, hogy hajamnál fogva rángatott az utcán csak mert jól éreztem magam. Ebben a családban magát tartja csak normálisnak meg neki mindig igaza van, meg szakembereket kiröhög meg levitat... Egyébként apámat is utálja. A tesóm valagát meg ki is nyalja. Ő a szerelme. Pedig a tesóm ha csak teheti be van rúgva. Ha délelőttös akkor 2-kor végez a munkával és utána megy a kocsmába zárásig és olyan szinten lerészegedik, hogy azt se tudja ki hozza haza meg összeesik a fürdőben meg ráhugyozik a mosógép tetejére mégis ő a szent és a sérthetetlen. Emiatt a tesómat már kezdem megutálni.
2012. szept. 10. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem vagy alkesz, akkor úgy látom a rossz helyzet ellenére, te jártál jobban.

Legjobb, ha tudomásul veszed, hogy anyád egy idióta, és kezeld is úgy. Nem fog változni, de te kiléphetsz ebből a családból, ha felnősz, és új boldog életet kezdhetsz.

2012. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam inni.
2012. szept. 10. 12:18
 3/7 mmano88 válasza:
Költözz el, és ne is foglalkozz vele többet!
2012. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Anyádnak igaza van, jó hülye vagy, a tesódat miért utálnád? Irigységből?
2012. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso! Ha majd atmesz mindazokon aminn a kerdezo, na akkor majd hulyezzel masokat!


A valaszra valaszolva.. az elso lepes szerintem koltozz el, amilyen hamar csak teheted!

2012. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A beszólogatós válaszadó szerintem csak azt akarta kifejezni, hogy Téged van miért utálni, mert normális vagy. Sajnos vannak ilyenek, még ha egy szomszéddal szemben tenné ezt, megérteném. Na de a saját gyerekével? A tesód pedig látványosabb hülyébb még anyádnál is, ezért nem irigy rá. Csak azt tudnám, kinek a nevelése az a hülye gyerek?
2012. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Számtalanszor előfordult az is, hogy amikor kisebb voltam akkor romlott kaját csomagolt nekem a suliba. Meg olyan volt, hogy akartam kaját csomagolni magamnak, de közölte, hogy 6 zsemle van és az kell a tesómnak... Múltkor melegszendvicset csinált vacsorára és az én kenyeremre ilyen régi büdös sajtot rakott, de csak az enyémre, mindenki máséra frisset...
2012. szept. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!