Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor hogyan győzzem le...

Most akkor hogyan győzzem le a félelmeimet? Már mindentől rettegek, pl. hogy meghal anyám, stb. Ötletek?

Figyelt kérdés

Júniusban meghalt nagymamám, azóta ketten élünk anyámmal egy nagyobbacska házban. Villanyunk régóta nincs (most is a barátoméknál netezek), néha ennünk sincs mit. Mindketten lefogytunk, de én 18 évesen jól bírom a strapát, viszont anyám már anorexiásnak minősíthető. Ha van mit enni, akkor sem eszik. Munkát, iskolát intéztem magamnak, négy évig voltam magántanuló, most esti tagozatra járok egy gimnáziumba. Jövő hónaptól kezdődik a tanfolyam, aminek a végén bolti eladó szakmát kapok. (amúgy cukrász szeretnék lenni) Nem tudom, sikerül-e megvalósítani az álmaimat. A barátomék azt mondták, lakhatok itt, amíg a tanfolyamot elvégzem (6 hónap), de utána szeretnék albérletbe menni. Mindennap úgy kelek, és úgy fekszem, hogy mi történik, ha meghal anyám, mert sokszor van rosszul, mert hát ugye nem eszünk...Mit tehetnék? Pénzhez nem tudok jutni sehogy, csak a családi pótlék és az árvaellátás van. Nincs valakinek ötlete, hogyan lehet egy ilyen helyzetből ép elmével kilábalni?


18/L



2012. szept. 6. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Esti mellett lehet dolgozni. Ha mást nem, a környéken takarítást, ablakpucolást vállalni. Az árvaellátási meg a családi az mennyi?
2012. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!