Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mindig puszilgat mit...

Domicica kérdése:

Anyám mindig puszilgat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval én 13/ vagyok, anyám folyton babusgat puszilgat, és ha nem adok neki szájrapuszit sír meg fal van sértődve. szerintetek ez normális? Multkor is jött nálunk a barátnőm mentünk fagyizni, mikor már kiléptem az ajtón azt kiabálta hogy: nem adsz egy csókot kicsim... tök égő volt.. Próbáltam vele megbeszélni de folyton kiröhög... Sztetek mit tegyek??

2012. aug. 31. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég undi :S Mond meg neki hogy nem normális hogy a szájára kell adnod puszit :S
2012. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Az biztos, hogy ez nem normális, sőt undorító. Mondd csak meg neki, hogy a férjével akarjon smárolni, ne a gyerekével.
2012. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szájraaa? ez elég durva :O próbáld megbeszélni vele, vagy kompromisszumot kötni, hogy max arcra
2012. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet az anyja őskommunista és náluk ez rendben van.
2012. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Oligarcha, ez nyugaton is szokás, de csak a kicsi gyerekeknél; nem nézel filmeket?


elég butus szokás, én undorítónak tartom, mondd meg, hogy te ebből kinőttél, a szájrapuszit inkább majd a jövendőbelidnek adnád inkább


anyukád kicsit fura, azt hiszem önző lehet nagyon

2012. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

én egyenes hánynék ettől ...

mond neki fejezze be.

2012. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a Facebook-on egy ilyen anya szájon csókol egy kislányt féle fényképre mekkora nagy cirkuszt csináltak a cigányok, hogy náluk ezt így szokták és kész...
2012. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
A Facebook-on a "Legszebb cigánylányok" c. oldalon találjátok, a "Mindig szeresd a gyermeked, akármilyen is..." feliratú fotót.
2012. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ilyent ***** válasza:
74%

Küld át ide anyádat.

Csak mikor hazamegy ne adj neki csókot.

2012. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Én utoljára gyerekkoromban adtam szájrapuszit Anyunak. Szoktasd hozzá, hogy az arcára adod a puszit és amikor ő akar megpuszilni akkor fordítsd felé az arcodat így kénytelen lesz oda adni.
2012. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!