Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mindig puszilgat mit...

Domicica kérdése:

Anyám mindig puszilgat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval én 13/ vagyok, anyám folyton babusgat puszilgat, és ha nem adok neki szájrapuszit sír meg fal van sértődve. szerintetek ez normális? Multkor is jött nálunk a barátnőm mentünk fagyizni, mikor már kiléptem az ajtón azt kiabálta hogy: nem adsz egy csókot kicsim... tök égő volt.. Próbáltam vele megbeszélni de folyton kiröhög... Sztetek mit tegyek??

2012. aug. 31. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%
örülj neki! lesz idő, amikor majd sírni fogsz, hogy milyen jó lenne ha puszilgatna...szeretgetne.........
2012. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Úgy is lehet szeretgetni egy 13 éves lányt, hogy az arcára ad puszit. Lehet, hogyha visszagondolna ezekre az évekre, csak az jutna eszébe, hogy az anyja megalázza a barátai előtt.


Child of Gaia válaszával értek egyet. Ha mész valahova, akkor menj oda hozzá, adj egy puszit az arcára. Ha megkérdezné, vagy megszólná, hogy nem a szájára adtál, akkor csak mondj valami olyasmit, hogy "már ez a szokás".


Egyébként, szerintem anyukád nem azért csinálja, mert tudja, hogy égő ez Neked. Hanem azért, mert már 13 éves vagy, szépen lassan felnősz, amit ő még nem akar. Lehet, hogy így próbálja elhitetni magával, hogy Te még mindig az ő pici gyereke vagy.

Ha nem működik ez az arcra puszis dolog, akkor le kell ülnöd vele, és megbeszélni, hogy már nem vagy kisbaba, a 13 éveseket már nem csókolgatja szájon az anyukájuk. Biztosan megtudjátok beszélni :)


Sok sikert!

2012. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok cigány...
2012. szept. 1. 10:37
 14/14 anonim ***** válasza:

11 Miért kell egy 13 évesnek ilyeneket írni?


Kerüld anyukádat,amikor jönnek a barátnőid.Jobbat nem tehetsz.Én anyámnak is vannak hülye szokásai,de hiba beszélem meg vele,nem változik.

2012. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!