Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a párod ha sunyi...

Kidobnád a párod ha sunyi módon szex közben venné [kb csempészné] le a gumit, és utána neki állna feljebb megalázna minden szóval?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:49
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
41%
xD
2010. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Simán.
2010. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
Ki bizony,de azonnal.Hol marad a bizalom egy ilyen eset után?Mennie kellene,nem bíznék már benne.
2010. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Azonnal! Én azért védekezek mert nem akarok gyereket, és azt a párom is tudja. Engem nem csapjon be senki, ne kényszerítsen. Mondjuk én lány vagyok, most nem tudom hogy a kérdező lány-e vagy fiú. De általábn a nők szoktak ügyeskedni.
2010. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Naná!Azonnal!
2010. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%
Ez elég különös viselkedés, de azt hiszem ez lenne az utolsó alkalom vele a szexre. Mit akart elérni? Azért tette-e, mert alapvetően utálja a gumit, netán azért, hogy suttyomban teherbe ejtsen? Ez utóbbira nem gondolnék, hiszen - mint irod - meg is alázott utána. Azt sem értem, miért állt neki fejjebb? Mert szóvá tetted? /jogosan/ Minek néz téged ez az ember? Léptesd le rövid uton, mert nem hozzád való ez a fiu!
2010. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
97%
Úgy,h 2 utcával arrébb landolna :D Én amúgy is gyűlölöm az olyan embert,aki nagyon jól tudja,h hibázott és még neki áll feljebb,meg a másik a sz@r,mert szóvá meri tenni,h hülye volt-a legutálatosabb fajta,sajnos sokszor volt már ilyen emberekhez szerencsém:S Amit meg leírtál,az a legrosszabb eset lehet az ilyenre,mert itt még árt is a másiknak...
2010. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%
Szórakozzon a saját ..., de ne veled.
2010. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
68%
Milyen nemű az illető?
2010. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
azonnal. azért használunk gumit, hogy ne essek teherbe, nem szórkozásból. abszolút nem tudnék vállalni egy gyereket és egy pasinak sincs hozzá joga, hogy ilyen sunyi, aljas módon manipuláljon ezzel. meg amúgy is nagyon jellemtelen az ilyen viselkedés. húúú, én a helyedben iszonyatos hisztit csaptam volna, nem lett volna ideje, hogy neki álljon feljebb.
2010. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!