Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a párod ha sunyi...

Kidobnád a párod ha sunyi módon szex közben venné [kb csempészné] le a gumit, és utána neki állna feljebb megalázna minden szóval?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
94%

Épp ezt akartam írni, hogy nem biztos, hogy az motiválta a pasit, hogy teherbe akarta ejteni. Bár lehetett volna annyi esze, hogy nagyobb öröm ide-oda, koton nélkül ez megtörténhet. Ebből is látszik, hogy nem tisztel, mert az nem zavarja, hogy Neked kell a műtőasztalra feküdni, vagy a gyereket vállalni.

De akármi is motiválta, sem a gyermekvállalásról, sem a más védekezési módszerről nem így kell "beszélni"... Hiába ironizál a kedves szingliző válaszadó. Persze, tűrjön el a kérdező ilyen sunyiságot, csak hogy ne maradjon egyedül - amúgy is, honnan lehet tudni, hogy nem találna valaki jobbat?

2010. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem hogy kidobnám de egy akkorát leb@sznék neki hogy a fal adná a másikat.......
2010. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
92%
Kidobnám az biztos!!!!Egy kérdés azért felmerült bennem.Miért nem volt egyértelmű,hogy a kérdező a lány? Hogy lehet a pasiról sunyi módon úgy levenni a gumit szex közben,hogy nem veszi észre? :S
2010. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
95%
Az egy dolog, hogy jobb neki gumi nélkül. Persze, de azt meg lehet beszélni. Szerintem ez kamu indok. Minden pasi jobban szereti gumi nélkül de nem a barátnőjük tudta nélkül aktus közben veszik le. Ha ezt így normális férfiak megtennék minden második nő terhes lenne (jo tulzás).
2010. jan. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Veky ***** válasza:
Én se szeretem gumival csinálni, de legalább szólok neki, vagy időben kihúzom, meg ilyesmik... Szóval többféleképpen meg lehetett volna oldani... --> a pasidat alázd meg a sunyi tettéért...
2010. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ej! Ej! Hölgyek azért ne erölködjünk annyira, meg ne hisztériázzunk, mert sajnos ami megtörtént azon már nem lehet változtatni. Az meg hogy kidobni az utcára, meg ideje sem lesz gondolkozni, felöltözni na meg akkorát lekeverni, hogy a fal adja a másikat?. Ugyan már ha a fickó elég dörzsölt, izmos, van büszkesége, akkor ez a ("kidobásos, meg a fal adja a másikat, és ez a megfojtanám, na meg ez a kitaposnám a belét") ezek az esetek szerintem inkább fordítva sülnének el. Értem, hogy sunyi, meg felháborító, de azért ennyire nem kell ne feledjétek, hogy ki az erősebb fizikailag de azért az oroszlánokkal, nagymedvékkel, bivalyokkal már viszont nem érdemes újjat húzni, mert azok valószínű, hogy előbb kihajítanának, megfojtanának, vagy földre terítenének. Úgyhogy ezt semmiképp nem bántásnak szánom, csak ha valamelyőtök ilyesmire vetemedne, hogy hirtelen felindulásból cselekedne, akkor azzal is számoljon, hogy a fickó esetleg önvédelemből viszont cselekszik, akkor meg ott fog valamelyőtöknek baja esni.
2019. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!