Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a párod ha sunyi...

Kidobnád a párod ha sunyi módon szex közben venné [kb csempészné] le a gumit, és utána neki állna feljebb megalázna minden szóval?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%
Lába nem érné a földet! Szemét!
2010. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
94%
Abban a pillanatban kidobtam volna még felöltözni se lett volna ideje nemhogy veszekedni!
2010. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
69%
Biztos erotikus a pillantásod, azért állt neki feljebb.
2010. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
75%
Kikotozosre vennem ra,aztan ha kikotoztem felberelnek egy buz it es ugy qratnam se..be gumi nelkul,hogy csak csattogna a szeme.
2010. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
70%
Azt hiszem azonnal kitaposnám a beleit és többé nem állnék vele szóba se.
2010. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
86%

Azonnali hatállyal!! A létezésének a tudatát is kivetném az emlékezetemből, a szívemből meg pláne, utána az én szememben halott ember lenne-képletesen szólva!!!! Mégis mit képzel magáról a férfi?? Jól kihasznál, lehet, h elhagy és még neki áll feljebb?De most őszintén: mit akart elérni ezzel a húzásával? Talán azt, h Te nem veszed észre az ő kis "mesterkedését" utána meg azt látod, h gyermeket vársz, és ő meg ha i sem történt volna, továbbáll, magadra hagy!!!

Arról nem is beszélve,h a esetet Te Jogosan hoztad fel, jogosan vontad kérdőre: mégis mi akart ez lenni?, Milyen szándékkal húztad le a gumit?? - És hasonló kérdések - minthogy válaszolt volna, vagy nyilvánított volna vmilyen szándékot pl: azért húztam le a gumit, mert azt szeretném, ha bevállalnánk 1 babát - de nem!! Miért ne!! A férfi attól büszkébb, h az egyenes utat válassza, inkább a megalázás módszerével él! Ha kérdezel, akkor már rossz vagy, nem szabad neked ilyen dolgot tenned, mi az, h megszabod mit tegyek!!!

Az ilyen mentalitású férfi nagyon undorító, gusztustalan, kihasználó típusú, uralkodni vágyó, aljas, alattomos, szemét, mocsok és még sorolhatnám!!!

Bocsánatot kérek Tőled Kedves Kérdező és Minden Válaszadótól is, de nem tudok szép szavakat írni a férfira, és még így is amennyire tudtam, szépen fejeztem ki magamat!!!

Nem beszélve még arról, mi van, hogyha egyáltalán nem is szeretett, csak a szex miatt volt Veled?

Lényeg a lényeg: Az ilyen viselkedésű férfi nem érdemli meg azt, h barátnője legyen!!!!

Kedves Kérdező! Rúgd ki, úgy, h olyat koppanjon, h megemlegesse, míg él!!

Szurkolok Neked a mihamarabbi új kapcsolatért, egy olyan társért, aki a nagybetűs IGAZI, aki nem aláz meg, nem olyan húzásokat, mint a "párod"!

20/L

2010. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
90%
A barátnőm így esett teherbe!!!!!!!!!!!! A babát nem tartotta meg, és a pasi nem akarta elhinni, hogy volt abortuszon.Nem így ismerte a lányt.Azt hitte, így magához láncolhatja a lányt!Mármint a babával.
2010. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
95%
Repülne a gazember aljas módszer ez
2010. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
94%

Én ugyan férfiból vagyok, de én is elítélem az ilyen viselkedést. Az indokot persze jó lenne tudni.

Viszont érdekelne, hogy fordított esetben is ilyen "határozott" véleményen lennének-e az itt hozzászóló hölgyek?... Vagy az más?...

2010. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
95%
Akármi a nemi felállás, repülne...
2010. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!