Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhat az gondot a párom és...

Okozhat az gondot a párom és köztem, hogy neki egyetemi diplomája van, nekem meg csak érettségim?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 14:54
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

15.23-nak. 'diplomasok tobbet keresnek' - nem minden esetben van igy. ismerek olyan szakembereket akik tobbet vagy hasonloan keresnek mint en. Pedig diplomas vagyok (van belole 2 is) es karriert futottam be, felsovezetokent dolgozom. De megis. en masnak robotolok, ok meg sajat vallakozasukat vezetik sikeresen.


'A nők számára a legfontosabb egy férfiban a jövedelmi és vagyoni helyzete.' - ez sem minden esetben van igy. Igaz az esetek tobbsegeben igy van, de nem minden esetben. Engem pl nem erdekel, jobban mondva nem elsodleges szempont a srac vagyoni helyzete. Elo tudom teremteni jo magam is a megelheteshez szukseges penzt, igy nem szorulok masra, igy nem lehet betartani nekem. amit nehezen viselek az az erzelmi zsarolas. sosem akartam magamt olyan helyzetbe keriteni h fuggjek barkitol is, es fenyegetni lehessen h ha nem ez van akkor elhagy es akkor nem tudok megallni a sajat labamon.

Az biztos h sok pasit zavar ez a helyzet. mert nem erezhetik felsobbrenduseguket es nem lehet iranyitani az ilyen tipusu noket. Jo magamrol is tudom h parancsolassal semmilyen eredmenyt nem lehet nalam elerni. esszeru ervekkel annal inkabb. es biza ha nem tetszik vmi akkor le is ut es fel is ut, mivel meg tudok magam is elni a sajat labamon.

Pl a paromnak semmije sem volt mikor megismerkedtunk, nekem volt/ van csaladi hazam. en keresem a tobbet. es nalunk ez nem jelentett sosem problemat. azota bevezettem ot is az uzleti vilagba es vettunk kozosen meg egy ingatlant. O mindig azt mondja h en ot inspiralom. tehat vannak ilyen ferfiak is. a lenyeg meg kell talalni a megfelelot. en sosem tudnek egy dominans, hatalmi vagyakkal teli pasival egyutt elni.

2010. febr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

01:41


Természetesen nem mindig keres többet a diplomás a nemdiplomásnál, csak az esetek 90%-ában, és természetesen nem minden nőt érdekel a férfiban elsősorban a pénz, csak a nők 90-95%-át. És nem minden hattyú fehér, csak majdnem mindegyik. Ennek ellenére az ember jobban eligazodik a világban, ha abból indul ki, hogy a legtöbb hattyú fehér, a diplomások többet keresnek, a nőket pedig érdekli a pénz. Mivel ha abból indul ki, hogy "Ez nem mindig így van, úgyhogy nem szerzek diplomát, mert anélkül is lehet pénzem, nem keresek pénzt, mert az a nőket úgysem érdekli, a hattyúk pedig rendszerint feketék", akkor a valóságról kicsit pontatlanabb térképe van és több csalódás éri.

2010. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!