Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhat az gondot a párom és...

Okozhat az gondot a párom és köztem, hogy neki egyetemi diplomája van, nekem meg csak érettségim?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 14:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
58%
ugyan.
2010. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Én:27/N Ő:33/F
2010. jan. 29. 14:56
 3/42 anonim ***** válasza:
33%

ha titeket nem zavar, akkor nem.

engem idegesítene.

általában az azonos végzettségű emberek jönnek ki jól.

hol beszélgetek pl. a festészetről egy kőművessel??? nem sűrűn...

2010. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném, Férjem diplomás én meg szakmunkás vagyok.:-) És egyformán keresünk igaz külföldön élek.. De ez nem akadály..
2010. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Én diplomás, férjem szakmunkás. semmi gond. Na jó, néha a helyesírás miatt szoktam szívni a vérét!:)
2010. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%
amikor megismerkedtünk,én fősulira jártam,a pasinak meg egy nyamvadt érettségije se volt. Mégis együtt vagyunk. mondjuk már lerakta estin az érettségit,meg tisztességgel dolgozik,de én az embert nézem,leszarom h mi a végzettsége ha jól megértjük egymást és szeretjük egymást.Raniztam én már diplomás pasival is és mégse éreztem iránta semmit.nem ezen múlik egy férfi vonzereje...
2010. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
11 éve vagyunk együtt,2éve kezdte az egyetemet(jogász) .Nincs is semmi gond.Remélem nem is lesz.Csak kiváncsi lennék másoknál mi a helyzet.
2010. jan. 29. 15:03
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fősulim van férjemnek érettségije, soha fel nem merült az iskolai végzettség közöttünk. Jó fej az a lényeg.
2010. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
86%
Azt el se tudod képzelni hogy egy szakmunkás sokksl műveltebb mint a legtöbb diplomás? Ne keverd a műveltséget a tanultsággal és iskolai végzettséggel össze. Nem látod a vetélkedőkben a példákat? Rengetegen szereznek diplomát nyögvenyelős kettessel a tanult szakmájukhoz nem értenek, nemhogy valami nagyon műveltek lennének. Észt gondolkodóképességet semilyen oktatási intézményben nem adnak.
2010. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
31%
a vonzereje tényleg nem ezen múlik, viszont az intelligenciájáról ad egy képet, hogy milyen a végzettsége. ha valaki igazán értelmes ember, az tanul és képzi magát, mert minél többet tudsz, annál könnyebben el tudsz helyezkedni....
2010. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!