Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozhat az gondot a párom és...

Okozhat az gondot a párom és köztem, hogy neki egyetemi diplomája van, nekem meg csak érettségim?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 14:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
20%
Azért egyfajta igényességet tükröz, hogy valaki akar-e tanulni, valamiféle diplomát szerezni. Pláne a mai világban. Az érettségi elég kevés, meg lehet munka mellett is tanulgatni. A diploma nem minden, sőt sokszor inkább csak egy trófea.
2010. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
70%
Mivel te vagy a nő ezért nem. Fordított esetben nagyobb a valószínűsége. Engem zavart ha a párom nem hasonló körökben mozgott mint én. Volt olyan pasim akinek érettségije volt, nem beszélt nyelveket és nagyon idegesített hogy valóban kevesebbet is tudott mint én. Nem tudtam rá felnézni. Biztos van olyan aki érettségivel is műveltebb, de én belefutottam az ellenkezőjébe. Bárhová mentünk, nem tudott megszólalni idegen nyelven stb.. Szeretek nő maradni egy Férfi mellett aki maga is képes bármit megoldani.
2010. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
69%

Na fasza.Bakker én már nem tudtam h egy kapcsolatban az is számít h valaki beszél-e nyelveket.De ezek szerint vannak ilyen hú de értelmiségi nő vagyok emberkék.

Ja igen a napokban egy diplomás lánnyal sétáltattam a pit-bullomat.Megállított egy néni aki közölte h ez a kutya nagykorára hamis lesz mert a fiának is ilyen van.A velem lévő diplomás lány szerint e hamis=nagy korában sokat fog ugatni. Nekem meg kellett a leki erő h ne röhögjek a fejébe.

2010. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. jan. 29. 19:27
 25/42 anonim ***** válasza:
48%
A házasság tartóssága, és nyugalma, a felek tűrőképességén múlik. Egy veszekedés alkalmával minden elő szokott kerülni. A Hufnágel Pistitől, a Te Anyádig. Ha mindent el tudsz tűrni, akkor nem lesz semmi gond. Egy nőben viszont kevésbbé bíznék meg...
2010. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
A pitbullos fiunak írnám: eszedbe se jusson elvenni azt a diplomás lányt. Láthatóan te sokkal okosabb vagy ( ez azonnal lerí a stílusodról: " majdnem beleröhögtem a fejébe"), a lány meg ezt nem tolerálná. A te szinted a pittbull.
2010. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
23%
te egy ostoba tanulatlan falusi tyúk vagy, nem egyetemista pasival kellett volna kezdened hanem a helyi kocsmából kellett volna választanod valakit életed párjának
2010. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
24%

A te szinted meg ha jól látom a nagyképűsködés.

Ezzel semmi mást nem akartam érzékeltetni csak annyit h ha valakinek diplomája van nem azt jelenti h okosabb is mint akinek nincs.

De úgy látom te az a fajta vagy akinek csak az az ember akinek van.

Te lennél az aki elhagyta a párját azért mert nem beszélt nyelveket?

Akkor csak gratulálni tudok.Biztos jó ember lehetsz.És nem csak a kűlsőségekre mész.

2010. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
34%
Majd amikor a fogkrémes tubus kupakjának fel nem csavarásért is ezt hozza fel ellened, majd megtudod!!:DD
2010. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sem jelenthet gondot. Egy kapcsolatban az ember számít, nem a végzettsége. A párom villanyszerelő, én orvosnak készülök, mégis tud olyan dolgokat mondani, hogy én érzem kellemetlenül magam, pedig nem vagyok buta. Mindketten már területen vagyunk jók, ki tudjuk egészíteni egymást. Ráadásul legalább nem látjuk egymásban a szakmai ellenfélt:)
2010. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!