Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyereket szülni...

Hogyan tudnék gyereket szülni egy olyan embernek akihez nem vonzódom szexuálisan?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom, lelki társam, több, mint 10 éve ismerjük egymást. Ő már az elején szerelmes volt belém, de én már akkor is csak barátként tudtam rá tekinteni. Sok kapcsolatom volt azóta olyan férfiakkal akikhez nagyon vonzódtam fizikálisan, de mind csalódás lett a vége. Ő mindig ott volt mellettem a háttérben, vigyázott rám, segített, most, hogy már elmúltam 30 eldöntöttem, hogy őt választom. Őt azt se zavarná, ha nem lenne köztünk szexuális kapcsolat, csak legyek ott mellette, éljek vele. Egy a gond, hogy én szeretnék gyerekeket és úgy, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni vele a szexuális életet, nem tudom hogyan tudnánk megoldani. Egyszer, még évekkel ezelőtt próbálkoztam vele, de nagyon furcsa volt, mintha a testvéremmel csinálnám. Konkrétan nem is történt meg az aktus, talán pont emiatt...


Nem mintha számítana kor, de én 34 ő 40.



2014. nov. 3. 09:54
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Ezért nem fogok soha megházasodni.

Ti nők mindig nyavalyogtok valami baromság miatt.

2014. nov. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Ebben a szituációban szted mi a baromság?
2014. nov. 14. 13:47
 33/36 anonim válasza:
Olyan volt mintha a testvéreddel csinálnád?Miért vele hogy csináltad? A kor nem számít.Érzelmekről beszélünk.(már ha van) van egy sztorim leírom és várommindenki válaszát kommentjét.
2015. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Melyik a te sztorid?
2015. jan. 26. 14:15
 35/36 anonim ***** válasza:
Neharagudjon a világ..Ha nincs vonzalom,és szex? Miért is szeretnél gyermeket..? Nem is értelek.
2016. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kapcsolat ahol CSAK a szex mukodik es semmi mas, meg eldocog par evig ugy-ahogy, de a forditottja, ahol PONT a szex nem mukodik, na az halalra van itelve mar a legelejen.
2016. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!