Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyereket szülni...

Hogyan tudnék gyereket szülni egy olyan embernek akihez nem vonzódom szexuálisan?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom, lelki társam, több, mint 10 éve ismerjük egymást. Ő már az elején szerelmes volt belém, de én már akkor is csak barátként tudtam rá tekinteni. Sok kapcsolatom volt azóta olyan férfiakkal akikhez nagyon vonzódtam fizikálisan, de mind csalódás lett a vége. Ő mindig ott volt mellettem a háttérben, vigyázott rám, segített, most, hogy már elmúltam 30 eldöntöttem, hogy őt választom. Őt azt se zavarná, ha nem lenne köztünk szexuális kapcsolat, csak legyek ott mellette, éljek vele. Egy a gond, hogy én szeretnék gyerekeket és úgy, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni vele a szexuális életet, nem tudom hogyan tudnánk megoldani. Egyszer, még évekkel ezelőtt próbálkoztam vele, de nagyon furcsa volt, mintha a testvéremmel csinálnám. Konkrétan nem is történt meg az aktus, talán pont emiatt...


Nem mintha számítana kor, de én 34 ő 40.



2014. nov. 3. 09:54
1 2 3 4
 21/36 Bence_ ***** válasza:
100%

Jó, hogy nincs szex.

Te anyuka vagy ő megy a gyereked. Vigyázol rá. Élhetsz így. Szentelheted ennek az életed de akkor ne legyen gyereked.

2014. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

dehogy róla van szó, csak rólad...már ne haragudj...

biztos összeomolna egy időre...de hogy találna valakit az is biztos

2014. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a "kellemes élményű" gyerekcsinálás után lemondotok mindketten a szexről életetek végéig? Mert ez azért kemény döntés. Meg lehet menteni a másikat, de kérdés, hogy érdemes-e és hogy a te dolgod-e?! Nem mindig hasznos mártírt játszani, főleg nem 34 évesen, amikor bármikor berobbanhat még a szerelem az életedbe. És akkor mit csinálsz? Kidobod? Megcsalod? Szenvedsz? Az mennyivel lesz korrektebb?
2014. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez beteges. Amit írtál, az alapján te se vagy 100-as, nem csoda, hogy nem találtál normális férfit.
2014. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy normális, ha belemászol egy ilyen kapcsolatba. Legalább gyereket ne vállalj ilyen esetben.
2014. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan azért váltam el a férjemtől, mert egy idő után azt éreztem, mintha a bátyámmal szexeltem volna, ez pedig nem normális dolog. El is maradt teljesen a szex, ki a fene kíván a saját testvérével kavarni? Beteges érzés. Szerintem ne menj bele, mert lelkileg kicsináljátok egymást, a gyerek kérdés meg eleve halott gondolat.
2014. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy párt, akik 10 évig voltak együtt. Miután mindketten lediplomáztak, vettek egy családiházat, összeköltöztek, dolgoztak, szépen éldegéltek. Aztán előjött a gyerektéma...A nő nem tudta eldönteni, hogy alapjáraton nem akar gyereket, vagy ettől a férfitől nem akar, és nem tudja vele elképzelni a közös családot. Végül 1 év vívódás után rájött, hogy a pasira már úgy néz mintha a testvére lenne. Szépen eléltek együtt, szerették egymást, de a vonzalom már teljesen elmúlt a nő részéről. Végül szakított a pasival, és rá pár évre megtalálta azt a férfit akire mindig számíthat, aki a támasza neki, és akinek gondolkodás nélkül szülne bármikor. Tehát ezen gondolkozz el, és ne tedd tönkre magad se a barátodat.
2014. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha megpróbálnátok azt, hogy most nem a barátságot erősítitek tovább, hanem csináljatok olyan dolgokat, amiben ő férfi és te nő vagy.

Nagyon szép a barátság, jó dolog, ha valakivel át tudod beszélgetni az éjszakát, de így nem csoda, ha nem férfiként tekintesz rá. Nyilván olyan gátlás is van benned, mintha a testvéred lenne.

Csináljatok őrült és vad dolgokat :) Na, semmi törvénytelent, csak arra gondoltam, hogy ha anyagilag is megoldható, akkor menjetek el egy kalandtúrára. Vagy menjetek kicsit kirándulni, de ne olyan helyre, ahol megvan minden kényelem, hanem akár sátrazni, ahol neki tüzet kell rakni, neked meg azon megoldani az étel kérdést. Találjatok ki olyan dolgokat, amiben fontos a nemiség. Ha ennyire értékes embernek tartod belül, talán, ha jobban látod a férfias oldalát is, akkor feltámad benned a fizikai vonzalom.

Ha így sem, akkor viszont én is azt javaslom, hogy engedjétek el egymást. Nem lenne jó élet, ha egyszer csak az egyikőtök találna valakit, akibe beleszeret és szexuálisan is működik a dolog.

2014. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Én azt mondom, játssz el egy pillanatra a gondolattal, hogy valaki szerelmes lesz belé. Nem veled, hanem vele fog majd nyaralni menni, éjszakákat átbeszélgetni, hazakísérni, ésatöbbi. Nem lennél féltékeny? Mert akármilyen lelki társak vagytok, ez megszünne köztetek, ha ő megtalálná azt aki az ő párja.nem vágynál akkor sem az érintésére, amikor azt látod, h az egész eddigi szeretetével és szerelmével valaki másra néz?
2014. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
86%

A 28as remekül leírta,így a tanács osztogatást kihagyom.

Leírom viszont a mi példánkat.

11 éven keresztül futott utánam egy srác.Ő abszolute társasági ember,sok barátnővel a háta mögött,de (nem beképzeltség) engem akart mindvégig.

A szüleim,majd anyukám és az új férje,a nővérem és a férje házasságát láttán megfogadtam,hogy az enyém különb lesz.Elég sok nem szép dolgot láttam,nem volt éppen jó útravalónak az életben.

Talán ezért is akartam mindennél jobban,hogy az én életem különleges legyen.

Nem a tökéletest kerestem.

Folyton csalódtam,másodosztályút nem akartam.

11 év után feladtam,ha már én nem tudtam senkit tiszta szívből,őszintén szeretni,legalább engem szeressenek ennyire.

Tisztelem,becsülöm,boldoggá akarom tenni és az is.

Nem csaptam be az érzelmekkel kapcsolatban sem.

Az 1. szex?

Hm.

Nem csókolóztam vele közben.

Megkértem,hogy inkább ne szóljon hozzám.

1 pózban csinálta végig,én csak feküdtem alatta.

Utána mindketten szörnyen zavarban voltunk.

A 2. klasszisokkal jobb volt.

Aztán szépen lassan kialakult.

6 hónaposan terhes vagyok.

Mielőtt teherbe estem volna már a heti átlag 3 megvolt.

Most már csak hetente-kéthetente.

Sajnálom érte,ha ő lenne az igazi biztosan gyakrabban megpróbálnám "boldoggá" tenni.

Én nem bántam meg.

De ahogy írtam én abban nőttem fel,hogy csak a rosszat láttam magam körül,az érzelmi képességeim eléggé csökevényesek lettek.

Ha Te egy érezni nagyon tudó és akaró ember vagy,akkor NE VÁGJ BELE.

Én 29,ő 34

2014. nov. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!