Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyereket szülni...

Hogyan tudnék gyereket szülni egy olyan embernek akihez nem vonzódom szexuálisan?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom, lelki társam, több, mint 10 éve ismerjük egymást. Ő már az elején szerelmes volt belém, de én már akkor is csak barátként tudtam rá tekinteni. Sok kapcsolatom volt azóta olyan férfiakkal akikhez nagyon vonzódtam fizikálisan, de mind csalódás lett a vége. Ő mindig ott volt mellettem a háttérben, vigyázott rám, segített, most, hogy már elmúltam 30 eldöntöttem, hogy őt választom. Őt azt se zavarná, ha nem lenne köztünk szexuális kapcsolat, csak legyek ott mellette, éljek vele. Egy a gond, hogy én szeretnék gyerekeket és úgy, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni vele a szexuális életet, nem tudom hogyan tudnánk megoldani. Egyszer, még évekkel ezelőtt próbálkoztam vele, de nagyon furcsa volt, mintha a testvéremmel csinálnám. Konkrétan nem is történt meg az aktus, talán pont emiatt...


Nem mintha számítana kor, de én 34 ő 40.



2014. nov. 3. 09:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
40 éves, leragadt nálad, (bocs, biztos maga vagy az álomnő, nem azt mondom), és még soha nem volt barátnője? Élne veled házasságban úgy, hogy nincs szex? Jesszusom, mit tudsz te, amit más nem??? Kíváncsi lennék rád, és hogy őszinte legyek, rá is, mert én ezt a helyzetet nehezen tudom elhinni.
2014. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne szülj gyereket egy olyan férfinak,akivel nem tudnàl lefeküdni,és akinek 40 évesen még nem volt egy baràtnôje sem.Nagy gondok lehetnek a fickóval...
2014. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok állomnő, egy hétköznapi lány vagyok, csak én a többi lánnyal ellentétben felfedeztem ennek a nagyon magának való embernek az értékeit. Ő az aki úgymond nem "normális". Átlagon felüli inteligenciája van, de olyan isszonyúan introvertált, hogy nem tudott kialakítani szociális hálót, nincs baráti társasága. A szülein és rajtam kívül tulajdonképpen senkije sincs. A munkában viszont sikeres, saját cége van, amit nagyon jól visz, tehát nem egy borderline eset. Voltak időszakok, mikor tudatosan elhatároztuk, hogy minden kapcsolatot megszakítunk. Évek is teltek úgy el, hogy nem találkoztunk, de valahogy mindig visszataláltunk a másikhoz. Nem miattam nem lett barátnője, egyszerűen annyi, hogy az a kevés lány akinél próbálkozott, mind kikosarazta, emiatt már önbizalma sincs nagyon.
2014. nov. 3. 10:31
 14/36 anonim ***** válasza:
90%

érdekes sztori.

ha nem defektes a pasi( vagy még elviselheto tartományban az) akkor tedd meg. a legtobb házasság igyis ugyis tonkremegy, ki erre ki arra megy kufircolni...csak az a kulonbség h te a egy ilyen kapcsolatba hideg fejjel mész bele, elejétol tudod mit vállalsz , mi fog érni, mik a feltételek.ha te ugy érzed te ezt tudod vállalni, megéri neked, akkor hajrá.

2014. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
87%

Tehát, akkor neked teljesen rendben van, hogy kb. akkor szexeltél utoljára, amikor az utolsó pasival szakítottál? Azt akarod mondani, hogy tiszteled és szereted ezt az embert annyira, hogy 34 évesen lemondasz a nemi életről, és soha nem fogod megalázni azzal, hogy megcsalod? Mert szerintem nagyon más szeretni, tisztelni és elfogadni valakit és erre házasságot és családot építeni, és más tenyészbikának használni egy szerencsétlent, akinek nincs más választása, és utána megcsalni, hazudni a képébe, kihasználni az anyagi előnyeit és hülyét csinálni belőle.

Akárhogy is, a gyerekcsinálást megoldjátok, de az életet??? Tényleg nem kell soha többé a vad szex? Ebbe gondolj bele, mielőtt tönkreteszed az életét és az egyetlen, valódi barátságát annak a szegény embernek! N31

2014. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Bence_ ***** válasza:

Tudod még addig "forgatni", hogy további értékeket lépj benne?

De neki lenne kedve veled szexelni?

Ha lesz gyereketek annak olyan minta kéne amiben van szerelem is. Lassa, hogy anya párás tekintettel nézzen egymásra ne egy koliban lakótársak között nőjön fel.

Minden NŐ különleges!

2014. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is volt ilyen barátom, nagyon szerettem, mindig ott állt mellettem, de hiányzott a vonzalom, a szex, a mély érzések. Kérlek, NE csináld!!!!


Elhiszem hogy ennyi idősen már nem akarod elölről kezdeni, de ne tagadd meg magadtól a boldogságot. Ha adsz magadra, csinos és kedves vagy, próbálkozhatsz nyugodtan a fiatalabb korosztálynál, NEM szégyen, sok 27-28 év körüli férfi van együtt idősebb nővel, akivel gyermeket is vállalnak.

2014. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
10:38-as! Ha ennek az embernek nem lesz társa akkor tönkre fog menni. Én azt nem bírnám ki, ahhoz nekem túl fontos. Tudom, hogy nem egészen helyes ez, de nyugodtabb lennék miatta. Ha ő találna valakit akit szerethetne én lennék a legboldogabb, de ha 40 év alatt nem sikerült, sztem ezután se fog.
2014. nov. 3. 11:49
 19/36 A kérdező kommentje:
Tehát itt most először is nem is rólam van szó, hanem róla.
2014. nov. 3. 11:50
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően azt szoktam mondani, hogy nem baj ha nincs őrült szerelem, ha szeretet és fizikális vonzalom van van, akkor működhet egy kapcsolat. Csak hát itt nincs minimális fizikális vonzalom se.


Ne haragudj, de jobb ha tudsz róla, hogy az ember nem véletlenül vonzódik szexuálisan bizonyos emberekhez, bizonyosakhoz meg nem véletlenül nem vonzódik. Az, hogy képtelen vagy vele lefeküdni, nem szereted az illatát stb stb. az eléggé jó jele annak, hogy genetikailag és immunológiailag sehogy sem passzoltok össze. Nagy valószínűséggel meddő lesz ez a kapcsolat, még akkor is ha a hétköznapokban jól elvagytok. Ha mégis összejönne valahogy, akkor sem biztos, hogy ki tudnád hordani a gyereket, de egy biztos, nem a legjobb választás ez így.


Én is tök jól együtt tudnék élni a testvéreimmel, de asszem eléggé világos, hogy gyereket semmiképpen nem akarnék tőlük.


Ha gyereket akarsz akkor gondolkodj el ezen. Könnyebb lenne ha már mindkettőtöknek lenne porontya, mert akkor még valahogy ellehetnétek együtt, de így necces.

2014. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!