Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyereket szülni...

Hogyan tudnék gyereket szülni egy olyan embernek akihez nem vonzódom szexuálisan?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom, lelki társam, több, mint 10 éve ismerjük egymást. Ő már az elején szerelmes volt belém, de én már akkor is csak barátként tudtam rá tekinteni. Sok kapcsolatom volt azóta olyan férfiakkal akikhez nagyon vonzódtam fizikálisan, de mind csalódás lett a vége. Ő mindig ott volt mellettem a háttérben, vigyázott rám, segített, most, hogy már elmúltam 30 eldöntöttem, hogy őt választom. Őt azt se zavarná, ha nem lenne köztünk szexuális kapcsolat, csak legyek ott mellette, éljek vele. Egy a gond, hogy én szeretnék gyerekeket és úgy, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni vele a szexuális életet, nem tudom hogyan tudnánk megoldani. Egyszer, még évekkel ezelőtt próbálkoztam vele, de nagyon furcsa volt, mintha a testvéremmel csinálnám. Konkrétan nem is történt meg az aktus, talán pont emiatt...


Nem mintha számítana kor, de én 34 ő 40.



2014. nov. 3. 09:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Most tkp az a kerdes, hogy eroszakold meg magad?

Nincs sok otletem, probalkozz jo adag alkohollal...

2014. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
lehet lombikkal.
2014. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanúgy tudsz szülni neki, ahogy bárki másnak:

erősen kell nyomnod!

2014. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Bence_ ***** válasza:
74%

Mesterséges megtermékenyítés?

Többi pasiban mi az ami ebben az ürgében nincs benne?

2014. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Hosszútávon vajon működhet-e egy ilyen élettársi viszony? Nagyon jó vele, nagyon érdekes gondolatai vannak, nagyon űvelt és inteligens ember, éjszakákat át tudunk beszélgetni, nyaralni is voltunk együtt, egyedül csak a szex ami nem megy... Ha nem akarnék gyereket akkor sztem nem is lenne gond, még úgy is, hogy alapvetően szeretem a szexet, de tudnám nélkülözni...
2014. nov. 3. 10:00
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem, előbb utóbb úgyis talál valamelyikőtök olyant akivel minden stimmel.
2014. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Többi pasinak tetszett az illata, a teste, volt képességük ahhoz, hogy beindítsanak, mint nőt. Nála valahogy ez nem megy. Lehet azért, mert még soha nem volt barátnője. Nem tudom, mert szeretem nagyon, de mintha a testvérem lenne...
2014. nov. 3. 10:04
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
Ez barátság részedről, ha nem vonzódol hozzá, ne áltasd evvel, neki csak kínzás lenne az együttlakás.
2014. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Ő akar gyereket?

Szerintem ha tényleg jó barátod nem teszed meg vele mert arra mérget veszek, hogy szeret és csak szenvedés lenne neki. Inkább segíts neki most te, és talál neki egy párt aki tényleg szereti.

2014. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
Az lenne a legkorrektebb ha kerülnél vele mindenféle kontaktust...elfelejthetne és találna olyat aki szereti...
2014. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!