Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nem üthet meg nőt és...

Férfi nem üthet meg nőt és nem is emelheti fel a hangját és nem beszélhet csúnyán. Akkor viszont miért élnek vissza a nők és gondolják hogy nekik mindent lehet, mert a férfi pl úgy sem üti meg?

Figyelt kérdés

Nekem is volt ilyen,volt régen egy barátnőm,aki egyfolytában provokált,sőt meg is ütött és sokszor lekarmolt,volt hogy az arcomat is és heges is maradt,a mai napig ott a helye,pedig ez már vagy 12 éve volt.Ennek ellenére én nem ütöttem meg.

De ugye arról mindenki elfeledkezett hogy én min mentem át,testi,lelki terror.Pofon,karmolás,volt hogy ököllel ütött meg.De miért kell ezzel sok nőnek visszaélni?Igazából nem az én sztorim a lényeg,most csak eszembe jutott hogy nekem is volt ilyen,de rajtam kivűl jó pár ilyet láttam és hallottam róla.Felnőtt nőket is láttam így viselkedni és láttam hogyan viselkednek férjükkel.Miért élnek ezzel vissza egyes nők?


2014. okt. 20. 11:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni, amit az egyik előző: megérdemled, ha hagytad. Normál nő nem marad olyan férfi mellett, aki fizikai vagy lelki erőszakot alkalmaz rajta, és normál férfi sem. Az erőszakra nem magyarázatot és mentséget kell keresni, mert nincs, hanem kilépni a kapcsolatból. Igen, az agresszió nőknél a leggyakrabban könnyebb testi sértésben, verbális agresszióban nyilvánul meg, de miért is kellene ez neked tűrnöd? Csak mert olyan nagy fizikai kárt nem tehet? Talán igaz. Viszont maga a kapcsolat pont annyira nem működőképes, mintha kalapáccsal püfölné a fejedet. A primitív nők és férfiak alkalmaznak ilyen problémamegoldó eszközöket, és visszaélnek vele, hogy a társuk nem védekezik. Gondolom tisztában vagy vele, hogy ezek rongyemberek, de akkor miért általánosítasz? Rájuk én nem használnám sem a nő, sem a férfi kifejezést, mert ezek vadállatok. Bár lehet, ez meg sértés az állatvilágra nézve.
2014. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
én nö vagyok, és nagyon elitélem, ha egy féRfi megüt egy nöt, de forditva is.Soha nem pofoztam meg egy pasimat sem, nem tennék soha ilyet.Ha meg pasi lennék, és egy nö pofozna, olyat kapna visszakézböl, hogy elrepülne.
2014. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
15%

"De ugye arról mindenki elfeledkezett hogy én min mentem át,testi,lelki terror.Pofon,karmolás,volt hogy ököllel ütött meg."


Gondolom kötelező volt vele maradnod, te szegény.

Te vagy a szerencsétlen hülye, hogy egy ilyen nővel voltál.

Nem a rendszer hibája, ha meg arra gyúrsz, hogy a nőket igenis meg lehet ütni, akkor van itt egy csomó hozzád hasonló lúzer, akivel élvezkedhettek ezen.

2014. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt egy ilyen sztorim.

Veszekedés, a nő csak sorolja sorolja, már artikulátlanul ordibál, úgy hogy fröcsög a nyála a fejemre.

Mondom neki hagyja abba, mert nagyon idegesít, erre még jobban.

Ekkor én is elkezdtem vele ordibálni.

Erre ő , hát én mit képzelek, hogy egy nővel ordibálok, és adott egy pofont, erre mondom neki, ha még egyszer megpróbálod, akkor véged.

Adott még egyet, és gúnyosan elkezdett nevetni, nőt nem ütünk meg, te is tudod.

Ott volt egy kis hatásszünet, majd egy CSATTT!

A drága 4 óra múlva ébredt, azért úgy adtam neki a maflást, hogy külsérelmi nyoma ne legyen, de az ö pofonának volt, mert karmolt is hozzá.(magyarán halántékon nyomtam tenyérrel, és elaludt egy kicsit)!

Mikor magához tért, a cuccait már összekészítettem, megvártam mi lesz az első értelmes mondata, hát az volt hogy megy a rendőrségre.

Mondom mehetsz, rajtam 5 karmolás, rajtad meg semmi, szerinted kinek lesz igaza?

Felfogta a cuccait, és elment, azóta sem láttam.

Sajnos sok ilyen nő van, és ezeknek ált a kiadós verés ad csak értelmet, hogy mit lehet tenni és mit nem.

Béla voltam

42 F, 147kg, 197 cm.

Tudom testi erővel nem illik visszaélni, de nehogy már kétszer egymás után valaki megüssön úgy hogy arra nem adok üdvözlést sem!

2014. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

én nem vagyok szexista, semmi bajom a női emancipációval sem.


ha valaki agresszív velem (fizikailag, verbálisan) azt lenyomom. Nem érdekel, hogy nő, vagy férfi.

2014. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!