Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nem üthet meg nőt és...

Férfi nem üthet meg nőt és nem is emelheti fel a hangját és nem beszélhet csúnyán. Akkor viszont miért élnek vissza a nők és gondolják hogy nekik mindent lehet, mert a férfi pl úgy sem üti meg?

Figyelt kérdés

Nekem is volt ilyen,volt régen egy barátnőm,aki egyfolytában provokált,sőt meg is ütött és sokszor lekarmolt,volt hogy az arcomat is és heges is maradt,a mai napig ott a helye,pedig ez már vagy 12 éve volt.Ennek ellenére én nem ütöttem meg.

De ugye arról mindenki elfeledkezett hogy én min mentem át,testi,lelki terror.Pofon,karmolás,volt hogy ököllel ütött meg.De miért kell ezzel sok nőnek visszaélni?Igazából nem az én sztorim a lényeg,most csak eszembe jutott hogy nekem is volt ilyen,de rajtam kivűl jó pár ilyet láttam és hallottam róla.Felnőtt nőket is láttam így viselkedni és láttam hogyan viselkednek férjükkel.Miért élnek ezzel vissza egyes nők?


2014. okt. 20. 11:56
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

9-es, a dolog FORDÍTVA is működik...

"Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába." - Karinthy

2014. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Egyébként meg hát ja, ugyanazok a viselkedési szabályok vonatkoznak mindenkire, kortól-nemtől nagyjából függetlenül... férfi és nő egyenjogú és egyenértékű.
2014. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom az agresszív nőket épp úgy tanácsos elkerülni, mint az agresszív férfiakat. Az erőszak számomra kiábrándító. Ha a barátnőm gondolatban megtámadna, már kitenném a szűrét. Ilyen egyszerű a megoldás.
2014. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

ma 12:19


Ok én akkor nem voltam férfi a volt csajomnak..Akkor az a megoldás hogy lekarmol,ami maradandó nyomot hagy és megüt stb?Akkor nem lett volna egyszerübb mást keresnie és engem hagyni a francba?

Én férfi voltam,mert nem ütöttem vissza,pedig minden okom meg lett volna rá,és nem nem síránkoztam neki.Talán túl jónak érzett maga mellé?Ezen is gondolkodjál el..

2014. okt. 20. 12:30
 15/35 anonim ***** válasza:
14: Erre annyit tudok mondani, mint a megvert barátnőmnek. Ott kell hagyni. Ha veled így viselkedett a barátnőd, akkor az már komoly ok a szakításra, mert nem normális, nem kell eltűrnöd. Az meg, hogy nem ütötted meg legyen a te vigaszod, hogy te ennek ellenére normális voltál vele.
2014. okt. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ha megüt, akkor már jogod van védekezni. Nem muszáj visszaütni, de lefogni le foghatod, és kirakhatod az ajtó elé, mint macskát...
2014. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Pénz számolva, asszony verve jó.
2014. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy még nem hangzott el, ami bántalmazott nőknél szokott: megérdemled, ha hagytad.
2014. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
34%

"egyfolytában provokált,sőt meg is ütött és sokszor lekarmolt"

Az önsajnálat és a mártírkodás helyett ott kell az ilyet hagyni a p-icsába, ha nő, ha férfi. Az első alkalom után, mert aki egyszer megüt az megfog sokadszor is.

2014. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem semmin nem kell elgondolkoznom. Nem én karmoltalak össze...

Nem helyes sem nőnek, sem férfinak.. sem fizikailag, sem lelkileg bántani a másikat. Ha valaki ezt teszi, az nem szeret és komoly problémái vannak az agresszió/düh levezetésével.

De azzal, hogy itt nyafogsz...semmit nem érsz el. Semmi értelme nincs.

2014. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!