Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nem üthet meg nőt és...

Férfi nem üthet meg nőt és nem is emelheti fel a hangját és nem beszélhet csúnyán. Akkor viszont miért élnek vissza a nők és gondolják hogy nekik mindent lehet, mert a férfi pl úgy sem üti meg?

Figyelt kérdés

Nekem is volt ilyen,volt régen egy barátnőm,aki egyfolytában provokált,sőt meg is ütött és sokszor lekarmolt,volt hogy az arcomat is és heges is maradt,a mai napig ott a helye,pedig ez már vagy 12 éve volt.Ennek ellenére én nem ütöttem meg.

De ugye arról mindenki elfeledkezett hogy én min mentem át,testi,lelki terror.Pofon,karmolás,volt hogy ököllel ütött meg.De miért kell ezzel sok nőnek visszaélni?Igazából nem az én sztorim a lényeg,most csak eszembe jutott hogy nekem is volt ilyen,de rajtam kivűl jó pár ilyet láttam és hallottam róla.Felnőtt nőket is láttam így viselkedni és láttam hogyan viselkednek férjükkel.Miért élnek ezzel vissza egyes nők?


2014. okt. 20. 11:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez fordítva is alap. Nem szeretek a hisztis nőket, primitívek. Emberi minimum, hogy nem viselkedünk a párunkkal agresszíven és tiszteletlenül. Aki ezt nem így gondolja, legyen nő vagy férfi, az egy nulla a szememben. N31
2014. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

ma 12:04


Hát igen,csak te sem érted a kérdést.Sok nő tisztába van vele,hogy a párja ne akarja,nem meri vagy nem fogja megütni,viszont vannak nők akik ezzel visszaélnek.Sok ilyen nő van..

A különbség férfi és nő között,hogy a nő megütheti a férfit,mert jó eséllyel nem lesz következménye és a férfi nem üt vissza többnyire.Szóval a nő minden kövezmény nélkül megteheti ha úgy tartja kedve.

2014. okt. 20. 12:09
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az első mondatoddal. Senki sem üthet meg senkit egy intelligens kapcsolatban. Intelligens emberek nem verekednek, nem ütik meg egymást. Egy nő sem ütheti meg a férfit.
2014. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
37%
Az is durva, hogy mostanság egyfolytában csak sír a férfiak szája. Hol ezért, hol azért, de lassan már rosszabbak vagytok a 3 éves Juliskánál is. Szégyen!
2014. okt. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%
Miért, kedves 4-es, inkább adjuk vissza kapásból?
2014. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

ma 12:12


Nocsak nocsak!Csak nem magadra ismertél te is?

Persze már kérdezni se kérdezhetünk nem?Pofon,saller a nőtől,esetleg még napi anyázás is,aztán már vissza se szólahtunk,de már kérdezni se kérdezhetünk?Csodálkozol hogy ide járnak sírni?Köszönjétek magatoknak ha már elfelejtettetek nőként viselkedni.

2014. okt. 20. 12:17
 7/35 Tyler913 ***** válasza:
94%

[link]


Ennyi. Ha egy nő megüt,védd meg magad,és üsd le a 'csába. De persze ez egy olyan véglet,aminek normális kapcsolatban nem lenne szabad megtörténnie. Ne légy áldozat! Ha azt látod,hogy egy nő a kapcsolatban visszaél a nőknek kijáró udvariasságoddal és előzékenységeddel,és zsarol,provokál,akár még meg is üt,akkor az nem a megfelelő partner. Az ilyennel nem kell kezdeni,ill. ott kell hagyni.

2014. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Azért szerintem ne vegyük egy kalap alá a fizikai agressziót, meg a hangos ill. csúnya beszédet. Szerintem baromira nem ugyanaz emelt hangon vitatkozni/veszekedni, mint megütni valakit. Az szerintem tök alap, hogy nem ütök meg senkit, legfeljebb önvédelemből, de az más lapra tartozik. Aki olyan szinten provokál, hogy az embernek viszket a tenyere, az olyan emberrel meg kell szakítani a kapcsolatot, mert attól hosszú távon sem számíthatsz sok jóra.

Hogy miért csinálja? Mert ilyen személyiség. Megváltoztatni úgysem tudod.

2014. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
21%
Azért nem viselkedik sok nő nőként, mert ti sem vagytok férfiak! Nem értitek? Rítok állandóan minden szarért...aztán meg csodálkoztok, hogy senki nem akar hosszútávon veletek maradni. Vajon miért nem?
2014. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkire igaz, nőre, férfira, gyerekre, bárkire, hogy nem üthet meg másokat.

A csúnya beszéd, kiabálás szerintem időnként mindenkivel előfordul. Én ebből nem csinálok nagy ügyet, ha nem rendszeres.

A provokációt meg mindenkinek kell tudnia kezelni.

Ha nem kezelném, akkor mindennap összeverhetnék pár embert, már csak az idő alatt, amíg beautózom a munkahelyemre, és akkor még csak épp elkezdődött a nap :)

2014. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!