Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 42 éves férfi tényleg nem...

Egy 42 éves férfi tényleg nem lehet jó apa?

Figyelt kérdés
Ma olvastam itt egy kérdést amiben egy lány akar a 42 éves párjának szülni. A válaszadók többsége szerint elfogja hagyni. De miért tenné?
2014. okt. 5. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Csak a 43 évesek jók apának!

:)


Amúgy itt a sok tini válaszoló azt gondolja, hogy húszon-harmincon meg a fészbúúkon túl nincs is élet!!

2014. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg csak a 43 évesek jók apának! :)

Annyi volt a férjem, amikor megszületett a kisebbik lányunk.

Igaz, amikor sétáltatta, megkérdezték, a fiad, vagy az unokád..Büszkén válaszolta, a Lányom!

Ennek több éve..:)

2014. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom a nő jóval fiatalabb. Ha így van nem az apaság a lényeg. Nekem is több olyan férfi ismerősöm van, aki 20-as lánykákra hajt, aztán ha elmúltak 30 lecserélik őket vagy legalább félrelépnek. Akkor is ha gyerek lett a kapcsolatból. Szóval az ilyen férfiakkal jobb vigyázni. De ha a pasas nem ilyen fajta, akkor nem értem miért problémáznak rajta.
2014. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom észrevetted-e már, hogy itt aránylag kevés az atomfizikus kommentelő... na, ezek sok mindent nem képesek elképzelni.

A 42 különben szerintem pont ideális apának, már nem az egyszál csupasz makkjára csinál gyereket, meg esze is van valamennyi... ső, valószínűleg ki is dühöngte magát, vagy legalábbis helyén tudja kezelni az észnélkül kurkászást a családtól. Olyan szempontnól problémás, hogy mire a kölyök lediplomázik, apuka kivehető fogsorral mosolyog majd mellette, de hát istenem. Valamit valamiért.

2014. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%
jó apa lehet,a korral van a baj.Már vénecske egy babához
2014. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az említett kérdést azóta törölték, de vázolom miről szólt:

25 éves lány "véletlenül" teherbe szeretne esni a 42 éves párjától, akinek már van 3 gyereke, és még nem akar másikat.


A válaszom ismét az, hogy nem, nem lenne jó apa, mert nem akarja a gyereket, és ha egy kicsit is a dolgok mögé látsz, akkor nem is fogja már akarni. És 25 évesen ne tedd már tönkre a véletlen teherbeeséssel mindhármótok életét.


Amúgy nincs bajom a 42 éves apukákkal

2014. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Miért szerinted a kortól függ hogy valaki milyen szülő lesz??? Na neee.


Tudok olyanról aki 21 évesen lettem apa, a gyerek 3 èves koráig bírtam aztán lelépett. Most 14 éves a gyereke de nem érdekli az sem hogy a világon van.

Aztán a másik példa, hogy 40 évesen apa lett egy ismerősöm a gyereke a mindene, az élete. Az egyik legjobb apa akit ismerek.


De mind a 2 példára van ugyanúgy ellenpéldám is. Nem a kortól függ!

2014. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 7-es válasz nekem szólt, akkor megmagyarázom kicsit jobban. Nem a korral volt a baj a kérdésben, hanem, hogy a 42 éves apuka nem akart gyereket, (már van neki 3), de a lány szeretett volna ennek ellenére "véletlenül" teherbe esni. Egyébként a kérdést rekord gyorsasággal törölték, miután mindenki megírta a kérdezőnek, hogy hülyeséget csinál.
2014. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Elég ostoba lányka lehetett akkor... vagy mindenképpen attól a pasitól akart gyereket. Akkor egyszerűbb lett volna megfejni a jóembert.
2014. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jók apának -már amelyik, csak nem egy 20 éves tinilányhoz. Plusz ha átveri a gyerekkel, tényleg jó 99% rá az esély, hogy elhagyja.
2014. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!