Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nem üthet meg nőt és...

Férfi nem üthet meg nőt és nem is emelheti fel a hangját és nem beszélhet csúnyán. Akkor viszont miért élnek vissza a nők és gondolják hogy nekik mindent lehet, mert a férfi pl úgy sem üti meg?

Figyelt kérdés

Nekem is volt ilyen,volt régen egy barátnőm,aki egyfolytában provokált,sőt meg is ütött és sokszor lekarmolt,volt hogy az arcomat is és heges is maradt,a mai napig ott a helye,pedig ez már vagy 12 éve volt.Ennek ellenére én nem ütöttem meg.

De ugye arról mindenki elfeledkezett hogy én min mentem át,testi,lelki terror.Pofon,karmolás,volt hogy ököllel ütött meg.De miért kell ezzel sok nőnek visszaélni?Igazából nem az én sztorim a lényeg,most csak eszembe jutott hogy nekem is volt ilyen,de rajtam kivűl jó pár ilyet láttam és hallottam róla.Felnőtt nőket is láttam így viselkedni és láttam hogyan viselkednek férjükkel.Miért élnek ezzel vissza egyes nők?


2014. okt. 20. 11:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
64%
Nincs külön törvény férfira és nőre semmiben. A bántalmazást a törvény egyformán bünteti, ha valaki hajlandó feljelentést tenni. A nők egyedül azzal élnek vissza, hogy a férfi ritkábban tesz feljelentést, mert ciki számára, hogy ha egy nő bántalmazta. Nagyon ritka esetben fajulnak oda a dolgok, hogy egy férfi kénytelen legyen ezért feljelentést tenni, de volt már rá példa. Azért sem egyszerű, mert ha a férfinak már nincs más választása és visszaüt, akkor a nő rohan a rendőrségre, hogy veri a férje és csak hosszú huzavona után állapítják meg, hogy tényleg ez az igazság.
2014. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Andizsuzsi ***** válasza:
69%
Mondjuk ha én ütném meg a férjemet, annak bizony lenne következménye. Legkésőbb a második alkalom után tutira az ajtóban találnám a cuccomat. És ez fordítva is így működne. Az kedves kérdező, hogy te kikaptál egy hül@e pi@@át magadnak, és még hagytad is, nem azt jelenti, hogy mi nők ilyenek vagyunk, hanem csak azt, hogy te rosszul választottál. Ha pedig több ilyet is sikerült befognod, akkor el kellene gondolkodnod azon, hogy miért nálad dominánsabb nőket választasz.
2014. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
50%

Jogos a kérdés, kérdező! Undorítónak találom az ilyen nőket, és őszintén kívánom az ilyeneknek, hogy következő párjukként olyat fogjanak ki, akik visszakézből olyan sallert levágnak majd nekik, hogy a fal adja a másikat! Ha férfi lennék, és kezet emelne rám egy nő, mert azt hiszi, nem ütök vissza, azt hiszem, megemlegetné.

A tisztelet legyen már kölcsönös. Én nem ütök, ő se üssön. Ha ő megüt, visszaütök. Reflexből. És aki azzal jön, de a férfi nagyobbat tud ütni, mint egy nő: akkor ezzel számoljon előre. :)

2014. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

"És aki azzal jön, de a férfi nagyobbat tud ütni, mint egy nő: akkor ezzel számoljon előre. :)"


:)


És ha én hozok valakit, aki annyival nagyobb nálad, mint te nálam, és ő lekever egyet, akkor ne lepődj meg.


(Viszont ha nálad erősebb lenne a barátnőd, nem mernéd megütni.)

2014. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
23%
Kezdem azt hinni hogy nektek ez kell. Rengeteg "pasit"ismerek akiket bánt az asszony de vele maradnak mert nekik így jó. Aztán persze jön a sírás:D sőt! Jött hozzám pasi aki ki akarta provokálni hogy bántsam! :D akkor most hogy van ez? ;)
2014. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"És ha én hozok valakit, aki annyival nagyobb nálad, mint te nálam, és ő lekever egyet, akkor ne lepődj meg.

(Viszont ha nálad erősebb lenne a barátnőd, nem mernéd megütni.)"


Látom, sikerült felfogni a lényeget, gyengus! A zárójeles részed már csak azért is orbitális baromság, mert a nő is úgy üti meg a férfit, hogy nyilvánvalóan ő a gyengébb, nem a pasi.

Másrészt azért, mert egy nő mondjuk 180 centi és 120 kg, nem jelenti azt, hogy egy 170 magas átlagsúlyú pasi nem erősebb nála. Ha a méreten múlna bármit, pehelysúlyú rendőrgyerek nem fektetné két vállra a hízósertés súlyú falusi vadparasztot, akihez kihívják őt.

2014. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
Na látom fáj az igazság! ;) gyökerek.
2014. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Ha te gyökereket látsz, 53-as, az azért van, mert te vagy egy szinten a gyökerekkel, a föld alatt. :) És valószínűleg egy van közülük.
2014. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Te nem értetted meg, amit írtam.


Lemérjük, hogy én mekkora erővel tudok ütni, lemérjük, te mekkorával. Aztán keresünk valakit, aki annyival nagyobbat üt nálad, mint te nálam. És az üt meg téged.

2014. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy egyesek miért maradnak benne bántalmazó kapcsolatban. Akár nők, akár férfiak.

Mindannyian tudjuk, hogy mindkét nem között megtalálhatóak az agresszív példányok. Ki szóval, ki tettleg bántalmaz, de miért kell hozzájuk ragaszkodni?

Te is felteszel itt egy ilyen kérdést, hogy miért élnek vissza egyes nők azzal, hogy a férfiak nagy átlagban előzékenyek és nem nőverők? Fordítva is fel lehet tenni a kérdést: miért élnek vissza egyes férfiak azzal, hogy a nők fizikálisan gyengébbek?


Ugye, hogy ugyanaz a kérdés?

De nem inkább azt kellene feszegetni, hogy miért nem hagyják ott, aki ilyen? Te el tudod mondani, hogy miért nem hagytad ott a barátnődet az első elmebeteg megmozdulása után? Azt írod többször is megtörtént. Miért hagytad? Ha ezt kérdezi valaki, akkor ne arra gondolj rögtön, hogy mert milyen lenne már visszaütni.. Hanem arra, hogy miért nem álltál fel az első után és hagytad a fenébe? Minek az ilyeneknek több lehetőséget adni?

2014. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!