Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találom a helyem?

Miért nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történik velem mostanában, de úgy érzem, nincs olyan ember, akiben megbízhatnék és kölcsönösen barátnak tartanánk egymást (csak egy, a legjobb barátnőm). Igazából az iskolán kívül nem járok sehova, nem vagyok az a bulizós fajta. Napról napra jobban idegesít az osztályból mindenki, úgy érzem én vagyok az egyetlen, aki kitüremkedik a közösségből. Jövőre fogok érettségizni, és már nagyon várom azt, hogy elballaghassak. Szerintetek mit tehetnék? Tudom, hogy bennem van a hiba, de ha egyszer mindenkiben van valami olyasmi, ami miatt képtelen vagyok megbízni bennük. Tudjátok, kb olyan mint az oviban. Megy a kibeszélés 1000rel, a pasikon kb fél évig viccelődnek stb és ez tőlem enyhén szólva idegen ezért sem találom velük a közös hangot. Ti mit gondoltok erről? Nektek mik a középiskolai tapasztalataitok ilyen téren? Előre is köszönök minden választ, hozzászólást!

17/L


2010. jan. 24. 15:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%
Hát én nem akarlak megilyeszteni,de a munkahelyen se jobb a helyzet.Suliban én is így voltam,de mint ahogy azt elöttem sokan írták,hogy kinövöd...hát nálam ez nem így alakult.Ezerszer rosszabb a munkahelyemen,százszor is visszasírom azt a sulit,amit szídtam amig odajártam.De ne aggódj,lehet,hogy én vagyok az egyetlen ilyen ember,akinek nem változott jó irányba,sőt rosszabb lett az élete.:( Attól is függ,hogy mennyire vagy nyitott az emberek felé,talán nálam pont ez a baj,hogy kizárok mindent...és mint te is ,bizalmatlan vagyok.DE pl.ilyen oldalakon meg sok portálon kezdeményezhetsz beszlgetést,és új barátokra lelhetsz.Sok sikert:)
2010. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
21:44-esnek üzenem aki utánam írt az előző oldalon, hogy köszi a bíztatást, de már lasan lemondtam arról, hogy legyen ilyen barátnőm, mert ennyi idő alatt ha nem találtam talán nincs is :( Még amit észrevettem, és ezek a csalódásuk után próbáltam hátha bejön, hogy inkább fiú társaságot kerestem.Ők teljesen másképp működnek.Sokkal éretebbek gondolkodásban, hiába mondják, hogy később érnek mint a lányok még felfogásra is, mégis megbízhatóbbak, és több értelmes témájuk van ha beszélgetsz velük.A mai napig inkább a fiúk társaságába húzok, csak egy baj!Sok esetben nem úgy veszik le azt a közeledést mint kéne.Ha véletlen összejön, hogy jóba leszünk 70% hogy azért mert tetszem és többet akar.Pewrsze ezt is meglehet beszélni.Ez van!Te hogy oldod meg a mindennapjaid?Egyébként nem lehetne priviben beszélgetni?Mennyi idős vagy?Örülnék ha már egy értelmes embert megismerék a neten, és beszélgethetnék vele.A chet.* sem egy erre megfelelő hely sajnso, tele van éretlen gyerekkel.
2010. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21:44-es vagyok. Nyugodtan beszélgethetünk, ha szeretnéd, egyébként 17 éves lány vagyok, mint a kérdező. :) Ha gondolod, írj privit. :)
2010. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal :) Végül is, tényleg jó hely ez az oldal arra, hogy új embereket ismerjen meg valaki, ne adj isten olyanokat, akik hasonlóan gondolkoznak! :)

Kedves 13:00ás: Sajnálom, hogy eddig csak kudarcok értek! Ha gondolod, beszélgethetnénk erről, vagy akár másról is!


16:00ás: Teljesen igazad van, nagyon jól látod a dolgokat! Remélem az egyetemen minden más lesz, és ott olyan emberekkel leszek körülvéve, akik már kinőtték ezt a fajta gyerekes viselkedést. Ez annyira idegen tőlem, elég rosszul érzem magam az ilyenek között.


Nagyon köszönök minden választ! Jó ezeket olvasni, megnyugtató nekem, hogy tényleg nem csak én vagyok ilyen helyzetben. Mindenkinek sok sikert kívánok és erőt ahhoz, hogy kibírjátok ezeket az embereket! :)

2010. jan. 28. 20:06
 25/25 A kérdező kommentje:
Jajj, 13:00: kérlek írj Te nekem, mert valamiért nem engedi, hogy írjak. :/
2010. jan. 28. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!