Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem találom a...

Mit tegyek? Nem találom a helyem napok óta.

Figyelt kérdés
Az egész nyári szünetem egy katasztrófa volt,5 hetet belőle különböző kórházakban töltöttem,mert az egyik orovosom téves diagnózist írt.Ezután elkezdődött a kálváriám.2 hét kórház,majd hazaengdtek,majd ismét 3 hétre beküldtek,majd kiderült,nem is olyan nagy a baj,mint ahogy a szívorvosom leírta.Ez a két hónap csak idegeskedés volt,közben idegileg kissé tönkrementem.Családom nem érti,miért lettem ennyire lehangolt.
2011. aug. 22. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én 5 éve lassan, hogy így érzem magam, ha ez megnyugtat :)


Majd visszaállsz a régi kerékvágásba.

2011. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
remélem nálam ez nem fog tartani ilyen sokáig
2011. aug. 22. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem.

A fizikai fájdalmak és a kórházat követő lehangoltság csak átmeneti.

2011. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
inkább lélegezz fel hogy nem nagy a baj és túl vagy az egészen. örülj hogy minden rendben.pihenj sokat, sétálj a friss levegőn stb..
2011. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kihasználni a nyár utolsó napjait. Kelj korán, főzd meg magadnak a kedvenc ételeidet, sétálj jó nagyokat, menj strandra, ha teheted, olvass, találkozz a barátaiddal.
2011. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd átvészeled ezt az időszakot. Gondolj arra, hogy túlélted a dolgot, túl vagy rajta. Az én javaslatom: foglald le magadat, találkozz a barátaiddal, csináld azt, amit szeretsz. Elkezdődik a suli, és újra mg lesz a rendszered.

Személy szerint egy éve így tengődöm. Nem jött össze az a suli, ahova jelentkeztem, és soha nem is fog (egészségügyi okból), azóta nem találom a helyemet az életben. Viszont mellettem van egy csodálatos ember, é Ő érte (meg magamért is, meg mindkettőnkért)nem adom fel.

2011. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!