Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találom sehol a helyem?

Miért nem találom sehol a helyem?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet.

Ha barátnőmnél vagyok folyamatosan az jár a fejemben, hogy mi van otthon, és hogy mennyire szemét vagyok, hogy anyukámat egyedül hagytam. (Hozzá kell tenni, hogy apukám most halt meg 3 hete.) Tényleg szemét vagyok ha hetente 1-2 napot a barátnőmmel töltök?

Másrészről, meg ha otthon vagyok, akkor folyamatosan bnőm jár a fejemben, és nagyon hiányzik.


Magyarán szólva sehol nem jó, pont az miatt, ami éppen van.

Meddig fog ez tartani, vagy mit tegyek, hogy oldhatnám ezt meg magamban?


2011. jan. 16. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Menjen a barátnőd hozzátok.
2011. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Anyukád hogy vélekedik arról, hogy elmész a barátnődhöz? Őt zavarja?


Ha nem, akkor semmi gond. Biztosan a gyász miatt vagy kicsit zaklatottabb, és másképp látod a dolgokat.


Részvétem!

2011. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Túl rendes és jóhiszemű gyerek vagy, az a Te bajod. Őszinte részvétem apukád miatt egyébként, de meg kell tanulnod a saját életedet élni és a saját érdekeidet képviselni. Én a fele-fele arányt ajánlanám, vagy azt, hogy minden nap pár óra a csajjal, heti 1-2 ottalvás, vagy ő nálatok,
2011. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részvétnyilvánításokat, és az eddigi válaszokat is :)
2011. jan. 16. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán az a baj, hogy most halt meg az apukád, nagyon sajnálom!!!!

Valaki pszihiátrián köt ki, örülj, hogy te csak kicsit nem találod a helyed.

Élnéd az életed, ezért mennél otthonról.

Hazahúz a felelősség, ezért nem jó máshol.

Majd túl leszel rajta.

2011. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!