Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találom a helyem?

Miért nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történik velem mostanában, de úgy érzem, nincs olyan ember, akiben megbízhatnék és kölcsönösen barátnak tartanánk egymást (csak egy, a legjobb barátnőm). Igazából az iskolán kívül nem járok sehova, nem vagyok az a bulizós fajta. Napról napra jobban idegesít az osztályból mindenki, úgy érzem én vagyok az egyetlen, aki kitüremkedik a közösségből. Jövőre fogok érettségizni, és már nagyon várom azt, hogy elballaghassak. Szerintetek mit tehetnék? Tudom, hogy bennem van a hiba, de ha egyszer mindenkiben van valami olyasmi, ami miatt képtelen vagyok megbízni bennük. Tudjátok, kb olyan mint az oviban. Megy a kibeszélés 1000rel, a pasikon kb fél évig viccelődnek stb és ez tőlem enyhén szólva idegen ezért sem találom velük a közös hangot. Ti mit gondoltok erről? Nektek mik a középiskolai tapasztalataitok ilyen téren? Előre is köszönök minden választ, hozzászólást!

17/L


2010. jan. 24. 15:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szerettem az osztálytársaimat. Eljártam csocsózni tanitás után, és ott találtam barátokat, akikkel mai napig tartom a kapcsolatot.

Keress közösséget, vagy programot, ahol megismerhetsz más embereket!

2010. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sokan vagyunk így, sokunknak kínszenvedés a középsuli. Én ki nem állhatom az osztálytársaimat, de szerencsére van egy legjobb barátnőm, akivel elvagyok. Én eljárok ide-oda, így olyankor ismerkedem. Ha megteheted, akkor menj el táncolni, aerobicra, amatőr írók közé, ezer más helyre és ott tudsz ismerkedni. Én el szoktam menni ilyen greenpeaces programokra, ott jófejek az emberek:D

16L

2010. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Szegénykék,mit fogtok csinálni majd a munkahelyen?
2010. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonlóan vagyok a dolgokkal, bár én inkább a bejárástól vagyok rosszul(vonatozok nap mint nap kivéve hétvége) és nincs kedvem már suli után eljárogatni csak néha, egy olyan barátom van akivel tényleg jóban vagyok. Ha gondolod vegyél fel msn-re , beszélgetni és az is egy társaság. Aztán később találkozhatunk is. 18/F

2010. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

16:24: jó kérdés :) de nem barátkozni fogok oda járni hanem pénzt keresni.

másik 16:24: elküldtem az msnem :)

köszönöm az eddigi kommenteket, még írjatok :)

2010. jan. 24. 16:27
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem találod a helyed, mert 17 éves vagy. Ebben a korban "kötelező" szenvelegni és utálni mindent. Nyugi, pár év és kinövöd:)
2010. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen. Középiskolába nem igazán voltak "igazi" barátaim. Na jó,azért akadt 1-2,akivel a mai napig is tartom a kapcsolatot. A többiek idővel lemorzsolódtak,ami várható is volt. És nem tagadom voltak összezördülések,alig vártam,hogy vége legyen. :S Keress máshol barátokat járj el ide-oda. A többiekkel meg nem kell foglalkozni. :) 21/L
2010. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el még nekünk felnőtteknek is vannak időszakaink, amikor így érzünk, aztán jön egy másik életfordulat és másként lesz minden. Ilyen az élet.
2010. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Még jöhetnek :)

Jó érzés őket olvasni, hogy nem vagyok egyedül.

Remélem középsuli után minden jobb lesz :)

2010. jan. 24. 17:14
 10/25 anonim válasza:
én most lettem ilyen helyzetben, ebben az évben. Én sem találom a közös hangot senkivel az osztályban. nagyon szar az egész. aztán még itthon is gondok vannak. anyukám már egy hónapja kórházban van. már szinte minden este úgy fekszem le hogy sírok, mert idegileg teljesen kész vagyok, és ugy érzem h egyedül vagyok, de nem, mert van barátom. már lassan két éve együtt vagyunk. csak az a baj, h hétvégente találkozunk, és ezért a hétköznapok a legrosszabbak. hétvégén, mikor vele vagyok, akkor a hétköznapok eszembe sem jutnak. a minap szóltam neki h szinte minden este sírok. és kérdezte h mi baj, meg h miért nem mondtam eddig, és hát azért, mert nem jutott eszembe. mert mikor vele vagyok az megnyugtat, és biztonságban érzem magam :) Egy embert legyen akivel 100%-osan jól érzed magad, és bízhatsz benne, aki melletted áll akármi is legyen!
2010. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!