Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találom a helyem?

Miért nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történik velem mostanában, de úgy érzem, nincs olyan ember, akiben megbízhatnék és kölcsönösen barátnak tartanánk egymást (csak egy, a legjobb barátnőm). Igazából az iskolán kívül nem járok sehova, nem vagyok az a bulizós fajta. Napról napra jobban idegesít az osztályból mindenki, úgy érzem én vagyok az egyetlen, aki kitüremkedik a közösségből. Jövőre fogok érettségizni, és már nagyon várom azt, hogy elballaghassak. Szerintetek mit tehetnék? Tudom, hogy bennem van a hiba, de ha egyszer mindenkiben van valami olyasmi, ami miatt képtelen vagyok megbízni bennük. Tudjátok, kb olyan mint az oviban. Megy a kibeszélés 1000rel, a pasikon kb fél évig viccelődnek stb és ez tőlem enyhén szólva idegen ezért sem találom velük a közös hangot. Ti mit gondoltok erről? Nektek mik a középiskolai tapasztalataitok ilyen téren? Előre is köszönök minden választ, hozzászólást!

17/L


2010. jan. 24. 15:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

20:32es: Sajnálom Anyukádat, jobbulást neki! :)

Igazad van, csak most nincs senkim..pedig tudom, úgy könnyebb lenne :/ Sok sikert kívánok Neked, és ne szomorkodj! :)

2010. jan. 24. 20:40
 12/25 A kérdező kommentje:
Még írjatok! :)
2010. jan. 26. 19:35
 13/25 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a kezdést elszúrtam és most már senkivel sem tudok kijönni egy barátom van akivel néha beszélünk.

17/f

2010. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én is utálom ezt h mindenki kibeszél mindenkit, nekem sem szokásom,és én se tudok bízni azokban akik ilyenek, úgyhogy nem barátkozom velük. Sztem foglalkozz legjobb bnőddel,és koncentrálj a tanulásra, érettségire, továbbtanulásra.
2010. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem járunk egy osztályba. :):D Mintha csak én írtam volna a kérdést. :) 17/L
2010. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden második 17 éves kirhatta volna a kérdést, ugyanaz az egyforma világfájdalom van bennük... De bennünk is ez volt pár éve, nyugi, ti is kinövitek..:)
2010. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló problémáim vannak.Én már munkahelyen vagyok, és én is állandóan már már lehet magamba beszélem, hogy rólam beszélnek, de sokszor bebizonyosodott, és ahelyett, hogy megoldanám ezt a feszültséget közelednék, ez eltaszít tőlük, és igen a pletyka, pletyka hátán egymásról ami engem nem érdekel, nem ez a tipusu ember vagyok akit ez érdekelne, és lázba hozna.INkább beszélgetnék hétköznapi dolgokról, mint más magánéletén csámcsogni.Volt egy nagy barátnőm is régen, azaz több is, pontosan 3 de mindben csalódnom kellett.Én is keresem az igazi barátnőt, de már nehéz bízni ennyi rossz után, hogy mindenkiben csak csalódom.Talán az a baj, hogy én érzésekkel fordulok mindenkihez ha látom érdeklem őket, és mindig valami olyannal megbántanak mikor már tudom hogy jóban vagyunk, hogy mégsem számítok neki annyit, csak valami érdek vezérli hogy találkozzunk, bulizzunk egyet.SZeretnék egy igazi barátnőt, aki viszonozza az őszinteségem, és számíthatok rá bármikor.
2010. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
21:44-es vagyok. Utolsó válaszolónak: Én teljes mértékben egyet értek Veled, mert én is így érzek sok emberrel kapcsolatban, mint Te. Sokszor kezdem azt hinni, hogy nem kéne érzelmesnek lennem, mert ebből csak a hátrányom számít. Én mindenkinek segítek, ha tudok, normálisan beszélek mindenkivel, együttérző vagyok, és sajnos nagyon nem ezt kapom cserébe. :( Már csodálkozom, ha találkozom egy olyan emberrel, akinek mélyebb érzései is vannak. :S Én drukkolok Neked, hogy találj egy olyan embert, amilyen Te is vagy. :)
2010. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
származik, nem számít, bocsi, elírtam. :)
2010. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Nyugi, egy csónakban evezünk :-)


Én 15 éves vagyok, de ne gondold, hogy olyan vagyok mint a legtöbb tini lány. Engem is idegesitenek a hiábavaló fecsegések, az értelmetlen fiús témák, az éretlen dumák amiknek nincs megszabva a határ és ettől úgy érzed, hogy sosem tudsz DE nem is akarnál beleszállni ilyen dumálásba


Ez teljesen természetes. Figyelj, mondhat bárki bármit, de te éretebb vagy, mint a többi s ez tény ! Nekem is az elején feltűnt, hogy kitünök a többiek közül, más a gondolkodási módom, egyszerűen meg kell értsd. Szerintem kevesen, de vannak még mások is akik ugyanigy vannak és ilyen emberekből lesznek később .... inkább nem mondom, nem akarom, hogy nagyképűnek tartsanak. A lényeg az, hogy önálló, független, befolyásolhatatlan és értelmes vagy ! Ezek olyan tulajdonságok, amikkel sokra viheted


Az, hogy nem tudsz hozzászólni a " menő " témákhoz, az jellegtelen, felesleges. Nehéz tájékozódni valóban, egy olyan világban ahol az ember agyát úgy kimossák, hogy nem is emlékszel mikor történt. Mindenestre ha jól belegondolsz, azért fura ilyennek lenni, mert úgy érzed, hogy egyedül vagy. És valójában, az én sulimban azt hiszem az egyik kezemen megtudnám számolni hány olyan ember van, mint én vagy mint te. Viszont ami nem öl meg erőt ad, és ez nagyon erőssé és határozott jellemmé fog faragni téged, mivel később már immun leszel az ilyesmikre. A kitünő személyiség hátránya az, hogy mig az ember észreveszi, hogy valójában milyen értékes és milyen ritka ember is ő maga addig már lehet összerogyott. A te döntésed, ha képes vagy magadban letisztázni, felismerni a helyzeted és magyarán mondva lesz*rni mit gondolnak mások rólad. Ha ez sikerül akkor minden ami rád vár innentől kezdve irigységre méltó lesz. Sajnos, kevés ember hisz önmagában és elsodorja az ár. Remélem, hogy te nem tartozol közéjük ! :-)

2010. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!