Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akik elég...

Van köztetek olyan, akik elég fiatalon jöttek össze? Mennyi esélye van, hogy egy tinikapcsolat megmarad?

Figyelt kérdés

egy másik kérdés ihlette az enyémet. volt olyan, aki azt állította, hogy a 18 alatt köttetett kapcsolatok egy ezreléke sem éri meg a 25öt együtt. őszintén szólva nekem ez kicsit túlzás, nem értem, miért nem lehet bízni abban, hogy ha egy kapcsolat már jól működik (mondjuk nem egy két hónapos tinirománcról van szó, hanem több évesről), akkor igenis átvészelik együtt a kritikus periódust, és kitartanak egymás mellett.

ezért lennék kíváncsi saját vagy környezetben látott tapasztalatokra, olyan kapcsolatokra, amik mondjuk 18 évesen jól működtek már évek óta. tényleg nincs rá példa, hogy az ilyen kapcsolatok megmaradjanak?


2014. szept. 29. 13:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Én 16 voltam mikor összejöttem a barátommal aki 20 volt. 8 éve vagyunk együtt.


Azért mondhatják hogy nem marad meg a kapcsolat, mert nagyon sokat változik az ember, tiniből felnőtt lesz, és lehet hogy felnőttként már nem passzolnak össze.

A másik ami gondot okozhat az ha megunják egymást a kapcsolatban. Most félek hogy nálunk ez lesz, mert vagy össze kéne házasodni, vagy szakítani kellene.

2014. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 17 volt, a férje 20, mikor megismerkedtek. 13 éve vannak együtt, 6 éve házasok, van egy gyönyörű kislányuk. Nagyon szeretik, tisztelik egymást a mai napig, nem hiszem, hogy valaha máshogy lesz:)
2014. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy én 16,5 voltam, a férjem 17,5 mikor összejöttünk,nekem "úgy", ő volt az első...

19,és 20 évesen összeházasodtunk, jelzem, nem jött a baba:)majd csak 22-23 éves korunkban...,szóval összeházasodtunk, és elvitték 1,5 évre katonának, én hűségesen vártam rá,és a mai napig az vagyok.


Róla már ez nem mondható el, volt 4 éve, egy megingása, "kapuzárási pánik",ami miatt majdnem elváltam tőle, de aztán új alapokra helyeztük a házasságot, és újrakezdtük, és már 0 27. évünket tapossuk együtt(vagyis 29)...


Nem volt rózsaszín álom, és tündérmese, de együtt vagyunk,két felnőtt gyerekünk van, és boldogok vagyunk...


46/nő

2014. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Én 17 voltam ő 20 amikor összejöttünk, ez több mint 7 éve történt, Januárban érkezik az első babánk :)
2014. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
51%
Mi 2009-ben jöttünk össze 14 évesen :) 15 évesen külföldön laktam szüleimmel 2évet, aztán utánam jött. Ott laktunk másfél évet még, és hazaköltöztünk. most leszünk 20 évesek.
2015. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

a gimis osztálytársnom szulei...

az édesanyja 14 volt, az édesapja 19, amikor osszejottek. Rá 4évre volt a lagzi, s azóta egyutt vannak.

(anyuka most 41, apuka 46 éves)

2015. ápr. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Működhet, a barátom szülei 18 és 20 évesek voltak, amikor összeházasodtak 1 év járás után, tavaly ünnepelték a 25. házassági évfordulójukat, van 2 felnőtt gyerekük.
2015. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

aranyos a kérdés, és vicces, hogy olyanok váaszolnak javarészt, akik még szinte most is -tinik :D 16 évesen jottunk ossze, most vagyok 23 és egy éve házas :D na ez..igy vicces.


azok a válaszok hasznosak, akik leirták, hogy fiatalon jottek ossze és már 20-30-40 éve vannak egyutt. de ez a 16 voltam..és most 22 :DDD vagy 24 nevetséges. még most is szinte gyerekek vagytok. a legtobb 16-17 évesnek tobb éves kapcsolatai vannak, annyi kulonbséggel, hogy nem házasodnak ossze 22-23 évesen.

2016. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, amikor összejöttem a párommal. 15 éve vagyunk együtt, imádjuk egymást. Volt egy 1,5 éves rossz periódusunk, de túléltük és változtattunk azokon a dolgokon, amik rossz irányba vitték a kapcsolatunkat.
2016. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

17 voltam, a párom 19. Együtt vagyunk lassan 5 éve, van egy kisfiúnk :)

A tesóm szintén 16 volt, ők már 15 éve.

2016. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!