Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akik elég...

Van köztetek olyan, akik elég fiatalon jöttek össze? Mennyi esélye van, hogy egy tinikapcsolat megmarad?

Figyelt kérdés

egy másik kérdés ihlette az enyémet. volt olyan, aki azt állította, hogy a 18 alatt köttetett kapcsolatok egy ezreléke sem éri meg a 25öt együtt. őszintén szólva nekem ez kicsit túlzás, nem értem, miért nem lehet bízni abban, hogy ha egy kapcsolat már jól működik (mondjuk nem egy két hónapos tinirománcról van szó, hanem több évesről), akkor igenis átvészelik együtt a kritikus periódust, és kitartanak egymás mellett.

ezért lennék kíváncsi saját vagy környezetben látott tapasztalatokra, olyan kapcsolatokra, amik mondjuk 18 évesen jól működtek már évek óta. tényleg nincs rá példa, hogy az ilyen kapcsolatok megmaradjanak?


2014. szept. 29. 13:49
1 2 3 4
 1/32 Bliztrix válasza:
58%

Szia!


Szerintem butaság, hogy nem működhet. Mi a párommal 17 évesen jöttünk össze. Már 8 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást. Van két gyermekünk is. Voltak húzós évek, de megoldottuk a problémákat.

2014. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
A szüleim 15 évesen jöttek össze, lassan 50 éve vannak együtt, a férjem szülei talán 17-18 évesek voltak, ők 40 éve vannak együtt.
2014. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%
Azt az egy ezreléket én írtam szerintem.. Én nem érzem túlzásnak, ezt látom magam körül. Egyébként 30 éves vagyok, és nem brazil szappanoperákon nőttem fel:) Sajnos a való világból vett példák alapján látom így. Egyetlen olyan kapcsolatról tudok, ahol a pár 12(!) éves kora óta együtt van, és most, 15 év múlva eljegyezték egymást. Ez már csak azért is szomorú, mert a srác folyamatosan csalja a nőt. Te valószínűleg azért látod lehetetlennek a "statisztikát", mert az első szerelem alkalmával még maximális a bizalom, hiszen soha nem tapasztaltad, micsoda érzések múlhatnak el ilyen-olyan okok miatt. A másodiknál már benned lesz, hogy nem biztos, hogy örökké tart. Egyébként vannak kivétele, biztos ide is ír majd néhány, akinek összejött, de az az egy ezrelék. A többség legjobb esetben is 30 éves kora körül szakít: ilyet viszont sokat láttam, 10 év együttélés után, mindenki megdöbbenésére. Legyen szerencsétek!
2014. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Az a gond, hogy a személyiségetek még nagyon sokat fejlődik - és könnyen lehet, hogy eltérő irányban.

Ha mégsem így lesz, akkor együtt maradhattok.

Amúgy pl. a tini lányoknál van egy olyan dolog is, hogy nagyon gyorsan "szerelmes lesz" valakibe - de csak azért, hogy kipróbálja a vonzerejét.

Ez aztán ugyanolyan gyorsan el is múlik.

2014. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is működhet. Nekem a legtartalmasabb kapcsolatom 16-24 éves korom között volt - hasonló korú partnerrel. A szakításunknak a korunkhoz, illetve ahhoz, hogy fiatalon lettünk egy pár, semmi köze sem volt. 30N
2014. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
45%
23 éve,hogy együtt vagyunk, ebből 17 év házasság.Nem mondom,hogy nem voltak nálunk is hullámvölgyek,de megoldottuk. 38/N
2014. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
44%
Mi 18 éves korunk óta vagyunk együtt, fél év után kérte meg a kezem, egy év után házasodtunk és 20 éves házasok vagyunk :)
2014. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%

Szia,mi 18 évesen jöttünk össze,most lesz novemberben a 10 évfordulónk.

(egy közös hitel összeköti ám az embert) :-D

2014. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%
mi még nem voltunk 19 évesek, mikor összejöttünk, most 24 évesek leszünk, 2 éve volt az esküvőnk :)
2014. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Baratnömek 17 evesen jöttek össze, minden ertelemben elsök egymasnak, mar hazasok, gyermekük is van, most vannak együtt 10 eve.


En 19 voltam, ferjem 20, amikor összejöttünk, mindkettöknek elsö komoly kapcsolata, 7 eve vagyunk együtt, nemreg hazasodtunk. Nem cserelnem el senkiert egy-ket regebbi baratnöm rosszindulatu megjegyzesei ellenere sem.


Kerdezö, mindig nezd meg, hogy ki mondja azt a bizonyos velemenyt. Szamomra egy boldog, hosszu ideje tarto kapcsolatban elö hiteles csak ebben a kerdesben.


Teny, hogy a legtöbb helyen nem azt latni, hogy megmarad a gyermekkori szerelem, de attol meg erre is van sok jo pelda, mint ahogy az ellenkezöjere is. Mindenki csinalja ugy a sajat eletet, ahogy neki jo.

2014. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!