Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Anyu nem...

Most mit csináljak? Anyu nem áll szóba velem.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és már egy jó ideje érzem, hogy a lányok is érdekelnek. Nem, nem csak divatból vagy menőzésből, hanem már egy 2-3 éve fedeztem fel, hogy a fiúk mellett néhány lány is vonz. Ezt persze próbáltam elfojtani, hogy nem, ez biztos csak a kamaszkor és a hormonok változása miatt van, nem beszéltem senkinek erről, csak a legjobb barátnőmnek. Bekerültem az egyik barátnőm lévén egy olyan társaságba, ahol van néhány leszbikus is. Az egyik ilyen lány próbált közeledni, nekem is nagyon tetszett, de akkor még úgy gondoltam, hogy lesz eszem és nem megyek bele ilyenbe. Majdnem fél éve azonban megismertem valakit, akibe teljesen belezúgtam, sokat leveleztünk, találkoztunk is, de egy kis időre megszakítottam vele a kapcsolatot, mert összejöttek a dolgaim. 2 hónapja azonban ismét elkezdtünk beszélni, találkozgatni, megvolt az első csók és tisztáztam vele, hogy én ezt titokban akarom tartani. Nagyon szeretem és tényleg Ő a legfontosabb, de próbáltam erről senkinek nem beszélni. A szüleim erről semmit nem tudnak, de anyu 2 napja megtalálta az msn beszélgetésünket, amiből elég sok minden leszűrhető. Kérdezte, hogy ki ez, én meg mondtam, hogy egy barátnőm. Aztán mondta, hogy egy barátnőnek nem szokás ilyeneket írogatni, én meg mondtam, hogy eleve nem volt joga kutatni utánam és az én dolgom, nincs kedvem róla beszélni. Erre ő tök kiakadt, elvette a telefonomat, végignézte az sms-eimet, aztán a falhoz vágta, majd azt mondta, hogy menjek a kis barátnőmhöz, mert ő egy ilyen gyereket nem nevel és hogy mekkorát csalódott bennem. Elmentem az egyik barátnőmhöz és csak tegnap este mentem haza, de ma egész nap nem szólt hozzám. Ezt addig akartam titkolni, amíg csak lehet és most minden összeomlott egy perc alatt. Nyilván kiakadt, hogy ez a helyzet, de azt hittem, meg tudjuk beszélni. Szóval most ki van készülve és én meg szintén, mert annyira égek előtte, meg tudom, hogy ennek lesz fojtatása, azaz vagy kitagad vagy soha nem lesz már velem normális, pluszban még fel is keresi a barátnőmet, hogy leossza. Jobbik esetben csak eltilt tőle és figyeltetni fog, hogy ne találkozzunk. Mindig ezt csinálta, mikor barátom volt, akkor is, ha nem volt neki szimpatikus, elűzte mellőlem, annyira borzalmas. De most komolyan, mit csináljak? Mert basszus ilyen gáz helyzetben még sosem voltam, ez nem egy olyan, hogy rossz jegyet kapok és mérges rám, hanem itt komolyan csalódott bennem és másképp fog rám nézni. Arra gondoltam, hogy elviszem a cuccaimat otthonról és nem megyek haza többet vagy fogalmam sincs, annyira kivagyok
2010. jan. 17. 17:02
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy ez fogyatékosság, de ez még nem ok arra, hogy a családtagokban ne legyen empátia. Ajánlom ezt a történetet: http://www.youtube.com/watch?v=JWez6JhHELo
2010. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

sokan várják a történet alakulását!

2010. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:

Ő nem anya.

Már bocsánat.

Egy anya úgy fogadja el a saját gyerekét, ahogy van.

Ha vak lennél, vakon kéne szeretnie.Nem dobhatna el magától.Ha leszbikus vagy, akkor így kell elfogadnia.

Ez a mai világban annyira természetes.

Anyukád egy kicsit maradi, szerintem.Nem kéne ennyire fent akadnia a dolgokon.Jó, persze.Aláírom.Rossz érzés lehet a számára, de ezt akkor sem teheti.Téged még fel kell nevelnie.!

2010. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!