Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Anyu nem...

Most mit csináljak? Anyu nem áll szóba velem.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és már egy jó ideje érzem, hogy a lányok is érdekelnek. Nem, nem csak divatból vagy menőzésből, hanem már egy 2-3 éve fedeztem fel, hogy a fiúk mellett néhány lány is vonz. Ezt persze próbáltam elfojtani, hogy nem, ez biztos csak a kamaszkor és a hormonok változása miatt van, nem beszéltem senkinek erről, csak a legjobb barátnőmnek. Bekerültem az egyik barátnőm lévén egy olyan társaságba, ahol van néhány leszbikus is. Az egyik ilyen lány próbált közeledni, nekem is nagyon tetszett, de akkor még úgy gondoltam, hogy lesz eszem és nem megyek bele ilyenbe. Majdnem fél éve azonban megismertem valakit, akibe teljesen belezúgtam, sokat leveleztünk, találkoztunk is, de egy kis időre megszakítottam vele a kapcsolatot, mert összejöttek a dolgaim. 2 hónapja azonban ismét elkezdtünk beszélni, találkozgatni, megvolt az első csók és tisztáztam vele, hogy én ezt titokban akarom tartani. Nagyon szeretem és tényleg Ő a legfontosabb, de próbáltam erről senkinek nem beszélni. A szüleim erről semmit nem tudnak, de anyu 2 napja megtalálta az msn beszélgetésünket, amiből elég sok minden leszűrhető. Kérdezte, hogy ki ez, én meg mondtam, hogy egy barátnőm. Aztán mondta, hogy egy barátnőnek nem szokás ilyeneket írogatni, én meg mondtam, hogy eleve nem volt joga kutatni utánam és az én dolgom, nincs kedvem róla beszélni. Erre ő tök kiakadt, elvette a telefonomat, végignézte az sms-eimet, aztán a falhoz vágta, majd azt mondta, hogy menjek a kis barátnőmhöz, mert ő egy ilyen gyereket nem nevel és hogy mekkorát csalódott bennem. Elmentem az egyik barátnőmhöz és csak tegnap este mentem haza, de ma egész nap nem szólt hozzám. Ezt addig akartam titkolni, amíg csak lehet és most minden összeomlott egy perc alatt. Nyilván kiakadt, hogy ez a helyzet, de azt hittem, meg tudjuk beszélni. Szóval most ki van készülve és én meg szintén, mert annyira égek előtte, meg tudom, hogy ennek lesz fojtatása, azaz vagy kitagad vagy soha nem lesz már velem normális, pluszban még fel is keresi a barátnőmet, hogy leossza. Jobbik esetben csak eltilt tőle és figyeltetni fog, hogy ne találkozzunk. Mindig ezt csinálta, mikor barátom volt, akkor is, ha nem volt neki szimpatikus, elűzte mellőlem, annyira borzalmas. De most komolyan, mit csináljak? Mert basszus ilyen gáz helyzetben még sosem voltam, ez nem egy olyan, hogy rossz jegyet kapok és mérges rám, hanem itt komolyan csalódott bennem és másképp fog rám nézni. Arra gondoltam, hogy elviszem a cuccaimat otthonról és nem megyek haza többet vagy fogalmam sincs, annyira kivagyok
2010. jan. 17. 17:02
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
jézusom, a folytatását j-vel írtam, elnézést, csak ideges vagyok.
2010. jan. 17. 17:04
 2/53 anonim ***** válasza:
83%
Anyád egy b@rom. Bocs. Attól még ugyanúgy a lánya vagy, az érzéseidről nem te tehetsz. Ha ezt nem tudja elfogadni, akkor bizony eláshatja magát, nem anya az ilyen.
2010. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Aj de nem barom, csak szarul érintette, mert elítéli az ilyen kapcsolatokat, épp ezért rettegtem mindig attól, hogy megtud valamit
2010. jan. 17. 17:08
 4/53 anonim ***** válasza:
91%
Hmm... Akkor viszont ülj le elé és mondd el neki mit érzel. Ha elítéli az ilyesmit, téged ítél el. Meg valahol szerintem magát is hibáztathatja. Nehéz ez neki is, neked is, de akkor sem normális dolog így reagálni, mintha kb. drogozáson kapott volna...
2010. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Egyszer megérezte rajtam, hogy alkoholt ittam és mérges volt, majd mikor másnap nem mentem suliba, mert hőemelkedésem volt, akkor arra fogta, hogy mert túl másnapos voltam és még 2 hónapig ezt emlegette. Viszont most ez sokkal durvább, kb undorodik ettől az egésztől, de gondoltam, hogy így fog reagálni, csak nem tudtam, hogy ez ennyire nehéz lesz, de áá, most egyfolytában remeg a gyomrom. Képes elvinni valami hitgyűlésre, hogy kiűzzék belőlem a hajlamot, amilyen durván kikészült
2010. jan. 17. 17:17
 6/53 anonim ***** válasza:
91%

Anyukádnak biztos nincs elég sikerélménye az életben, ezért rád úgy tekint, mint az élete nagy műve, aki ráadásul a saját kiterjesztése és nem olyanra sikerült, mint amilyenre ő kitalálta.

Nem egyszerű, idő kell neki, hátha felfogja, hogy te te vagy és ezzel nem lehet mit csinálni.

2010. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
90%

a lánya vagy,szeret...fogadja el!

Egyébként is mióta baj az hogy szeretsz valakit?ez egy csodálatos dolog...!!

2010. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
89%

Anyád valami vallási szektás? :S Komolyna mondom nem normális, nincs ilyen, hogy kiűzik az emberből a "melegséget". Figyu ülj le elé, kérd meg hogy hallgasson meg. Mondd el neki, hogy nem te tehetsz róla és nem is az ő hibája (és mellékesen éljen már a 21. században könyörgöm, jó hogy nem démonűzésre visz...) de nem tudsz mit csinálni vele.

Másik megoldás, hogy beveszed ezt a vallásos hülyeséget és talán a kis agyával elhiszi, hogy megint heteroszexuális vagy. A többiről meg nem kell tudnia. Az msn beszélgetéseidet titkosítsd le vagy egyszerűen ne naplózd és próbálj vmi használt telót egy másik simkártyával beszerezni, amről ő nem tud. Így talán lehet egy ksi nyugtod, 18 évesen meg menekülj onnan.

2010. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
de ráadásul nem is konzervatív, meg még fiatal, csak ettől a saját nem témától kivan, meg elítéli és azt meg főleg nem akarta, hogy nekem ehhez legyen valami közöm. azt nem mondom, hogy nem jó szülő, csak baromira félt, meg felügyel. de most nem merek hozzászólni, bezárkóztam a szobámba és úristen, nem is tudom, hogy mi lesz holnap vagy hogy megyek suliba, mert reggel ő visz. szerintem inkább korán reggel igénybe veszem a tömegközlekedést és estig nem megyek haza
2010. jan. 17. 17:28
 10/53 anonim ***** válasza:
91%

Az anyádnak csak egy eszköz vagy, ami az ő testének a kiterjesztése. Ő nincs tekintettel rád és nem szeret téged. Nem érdekli, hogy mit akarsz és mit nem akarsz. Az sem érdekli, hogy ki vagy. Egyedül az érdekli, hogy általad bebizonyíthassa, hogy ő értékes ember. Most meg kudarcot vallott ezzel.


Én egyfajta lázadásnak gondolom a te leszbikusságodat. Így üzensz neki hadat, hogy fogadjon el olyannak, amilyen vagy. De ő nem fog, mert egy korlátolt barom.


Ne szégyenkezz a nemi hovatartozásod miatt. Ez mindenkinek a magánügye. Nincs mit szégyelned azon, ha szeretsz valakit. Ahogy tudsz gyere el otthonról és kezdj önálló életet. Vagy költözz el egy megértő rokonhoz (ha egyáltalán van olyan).

2010. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!