Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul teszem, hogy ilyen...

Rosszul teszem, hogy ilyen esetben inkább egyedül nevelném fel a babát?

Figyelt kérdés

Két hónapos terhes vagyok, párom most akar elköltözni a családjától. Azt tudni kell, hogy egy faluban lakunk és a párom a szomszéd városba akar költözni. Én nem fogok oda költözni és ha erőszakoskodik akkor inkább egyedül nevelem fel a babát.

Vehetne a településen is házat. Mit tegyek?


2014. aug. 25. 20:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ő napszámosokat dolgoztat csak telefonálgatnia kell. Amúgy ő 42 én 25 éves vagyok.
2014. aug. 25. 21:24
 22/25 anonim ***** válasza:
Az elköltözni a családjától ebben az esetben azt jelenti, hogy a párod az előző párjától (feleségtől, gyerekektől) költözik el? mert akkor valahol érthető, hogy ha veled akar új életet kezdeni, akkor a falut is elhagyná és inkább másik településre menne.
2014. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
84%

"vállalkozó"

"ő 42 én 25 éves vagyok"


Ó Szűzanya, borogass...

2014. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%

röviden összefoglalva:


a liba terhes a maffiózó, nős pasijától és hisztis, mert nem úgy ugrál a pali, ahogy ő fütyül

2014. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
87%
....és pont!
2014. aug. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!