Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul teszem, hogy ilyen...

Rosszul teszem, hogy ilyen esetben inkább egyedül nevelném fel a babát?

Figyelt kérdés

Két hónapos terhes vagyok, párom most akar elköltözni a családjától. Azt tudni kell, hogy egy faluban lakunk és a párom a szomszéd városba akar költözni. Én nem fogok oda költözni és ha erőszakoskodik akkor inkább egyedül nevelem fel a babát.

Vehetne a településen is házat. Mit tegyek?


2014. aug. 25. 20:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%
Arra nem gondoltál,hogy a párod a TI családi fészketeket készíti elő?Igen,mostmár egy család vagytok,hidd el,csak jót akar!A városban van kórház,több munkalehetőség,stb,stb.Ezen kellene elgondolkoznod!
2014. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nagyon rosszul. nem lesz apja, nem lesz testvére, nem lesznek rokonai, csak te. Valójban azt is akaratd, ugye? Magadnak egy kisbabát, akire aztán szépen rátekeredsz és az soha többé nem fog szabadulni tőled. Rettenetesen önző ember vagy, nem is bosszantom magam veled tovább.
2014. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen rosszul teszed. Kompromisszumok kellenek egy kapcsolatban, te erre nem vagy képes. Sőt. Önzőségnek nevezném azt hogy, a gyermeked megfosztanád az apjától csak, azért mert, neked nem fűlik a fogad a költözéshez. A városban több élet van, munkalehetőség, iskolák, óvodák és még sorolhatnám. Te sem függhetsz örökre a szüleidtől vagy anyóstól és apóstól. Fel kellene nőni és átgondolni mi a reálisabb a jövőre nézve! Hahó már úton a baba.
2014. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Jajj. Nagyon gyerek vagy te még ahhoz, hogy anya legyél... Gondold azért ezt át még, főleg, hogy pár év múlva hol tudnátok könnyebben boldogulni. Gondolom most a szüleiddel laksz, ugye?
2014. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nekem van saját házam és egyedül lakom mivel a szüleim meghaltak.

Páromnak itt vannak a testvérei, szülei, gyerekei stb. Értelmetlen lenne elköltözni.

2014. aug. 25. 20:55
 16/25 anonim ***** válasza:
86%
Akkor lakj falun, ha ennyi eszed van.
2014. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem ezzel az információval kezdted? Tehát van egy saját, önálló házad a párod meg a közeli városba szeretne költözni. Mik az ő indokai? Van itt munkátok?
2014. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Párom vállalkozó, neki nincs munkahelye. Én pedig már táppénzen vagyok.
2014. aug. 25. 21:11
 19/25 anonim ***** válasza:

Egyébként a városban lesz munkája? Milyen messze van a város, bejárni nem lehet?

És ha bérbeadnád a házadat, és mennél a pároddal?

2014. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha vállalkozó, akkor csak van munkahelye, vagyis dolgozik gondolom. Veszélyeztetett terhes vagy? Miért vagy táppénzen? Ezek szerint van munkahelyed. Hány évesek vagytok?
2014. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!